Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szkeptikusok! Mit szólnátok,...

Szkeptikusok! Mit szólnátok, ha valóban megtőrténne a felemelkedés és ti itt ragadnátok?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem hisztek benne, de képzeld az egyik nap - gondold csak végig - felemelkednének az emberek, sorban, legalábbis a spirituálisan fejlettek ! A fejletlen, materialistákl pedig itt ragadnának a földi bőrtönben fogságban a fizikai létben.
2012. júl. 3. 18:08
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
100%
Majd akkor ráérünk agyalni rajta.
2012. júl. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 Antimod ***** válasza:
84%
Senki sem ragad a fizikai létben, mert előbb-utóbb mindenki meghal. Kollektív felemelkedést pedig ne várj, mindenki egyénileg fejlődik spirituálisan (és így persze kollektíven az egész emberiség, de nem egyszerre).
2012. júl. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
76%
:DD Istenem. Számomra ez a földi lét nem börtön (főleg nem "bőrtön"). Szóval integetnék, és örülnék, mivel már kicsit sokan vagyunk itt. :)
2012. júl. 3. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Elbulizgatnánk, mondjuk a Maldív szigeteken ha már úgyis ott állna üresen. Pár sör, meg pár ittmaradt luvnya... Elleszünk na!
2012. júl. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
100%
Hova emelkednek az emberek? Az exoszférába? Miért hiszik azt a nagy spirituális emberek, hogy a dimenzióváltás = aranykor, eltűnnek a nagy tiszta emberek más dimenzióba? Ugyan úgy itt lesznek a szkeptikus emberek, mint eddig. És a nagy tiszta emberek sem mennek sehova, maradnak a Földön, mert ide születtek. A mezei asztrológia pedig, mindenféle belemagyarázás nélkül, meg ködölés nélkül nem éppen aranykoros bolygóállásokat jósol az év végére, hanem eléggé destruktívakat, amik jó pár évig lehorgonyoznak...Úgy hogy ezt az instant aranykort félre kéne tenni, mert előbb le kell süllyednünk önmagunk világába, és abból átlépni az aranykorba...Egyszerű is lenne úgy belépni az aranykorba, hogy kikerüljük a problémáinkat. :)
2012. júl. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem lenne kaja meg pia a rabszolgák ugyanis már egy másik síkban lennének :D. dolgozhatnál te vagy éhendögölhetnél.
2012. júl. 3. 18:36
 7/39 anonim ***** válasza:
86%

> A fejletlen, materialistákl pedig itt ragadnának a földi

> bőrtönben fogságban a fizikai létben.

Ööö... Fogságban? Én nem érzem magam fogságban.

2012. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Nos, akkor most felvilágosítalak, ez egy bőrtönbolygó !
2012. júl. 3. 18:43
 9/39 anonim ***** válasza:
97%

De mi az hogy nem lenne kaja meg pia meg nem tudom? Mi ez valami új Disney vagy Andersen mese? Az egész ezotéria, spiritualitás egy kézzel foghatatlan dolog. A nem látható világon megy a vita nap mint nap. Tényeket mondanak az ezoterikus emberek, amiket valamilyen médium csatornázott, és egyből elhiszik meg nem tudom. A háromnapos sötétségről minimum háromféle teóriát olvastam, és mindegyiket 100%-os biztossággal mondták. Most akkor melyikben bízzak?


Én is bízom a felemelkedésben meg hiszek benne, de azért kell egyfajta józan paraszti ész is. Egy kicsit szkeptikusnak is kell lenni, és nem elhinni mindent amit olvas az ember.


Az elme, ego nem csak a szkeptikus embereket téveszti meg, hanem a spirituális embert ugyanúgy. Ezzel vigyázni kell, mert könnyen elhihet mindent az ember, akár spirituális, akár nem.

2012. júl. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
85%
"Nos, akkor most felvilágosítalak, ez egy bőrtönbolygó !" És te ugyanúgy itt vagy, welcome to planet Earth! ;) Amúgy nézőpont kérdése, hogy milyen bolygó. Szerintem meg tanulóbolygó, ahol lehetőségünk van tanulni, fejlődni. Nem azért börtön, mert börtönbolygó, hanem mert annak fogod fel!
2012. júl. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!