Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az miért jó, hogy valaki...

Az miért jó, hogy valaki okkult sátánista? Ebből mi a haszna?

Figyelt kérdés

2012. júl. 5. 17:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
Az a haszna hogy sokkal okkultabb lesz.
2012. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Nem azt mondom,hogy nincs hasznom belőle,mert amióta sátánista vagyok teljesen megváltozott az életem pozitiv irányba,de nem azért kell spirituális sátánistának lenni,mert hatalmad lesz,meg lesz egy csomó hasznod,legalábbis én igy gondolom,én sem azért vagyok sátánista mert,hasznom van belőle és szerintem a többiek sem azért.
2012. júl. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
21%
Semmi. Így akarnak egyéniséget teremteni maguknak, hogy a környezetüktől több figyelmet/tiszteletet kapjon. Bár erősnek mutatják magukat valójában gyengék, különben nem lenne szükségük a "sátán" vagy bármi más segítségére.
2012. júl. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
41%
A haszna az, hogy valahova úgy érezze tartozik. Mert egyedül lenni nagyon szomojú dolog. :( Én inkább a szeretet oldalán követem az intelmeket amik Istenhez vezetnek. Semmi bajom a sátánistákkal, ők jelenpillanatban odavalók ahova, és majd egy pár élet múlva fejlődnek tovább fel-fel Isten felé. Valamiért most a sátánt kell követniük, hogy teljesebb legyen az életük.
2012. júl. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy a Sátánisták nem szeretik az embereket? Én igenis szeretem őket, azon felül, hogy tudatlanok. Ki mondja meg, hogy mi "Isten" neve? Istent ne a Bibliában keressetek... Persze nem is kell másik könyvekben. A Spirituális Sátánizmus valós dolgokra asszociál, tényekkel bizonyít. Összeegyeztethető sok régebbi vallással is.


A kérdésre válaszolva azért jó, mert meguntunk tudatlanságban és agymosásban élni. Nem mondom, hogy feltétlenül van haszna (azon felül, hogy pozitív irányba változott az életem). Sőt... Tudatlannak lenni egyszerűbb, könnyebb, és nem igényel semmit. Egyébként miért jó, hogy valaki keresztény vagy zsidó? Persze mondhatnám azt, hogy azért is jó, amiért a legtöbb keleti, vagy ősi vallásúnak jó lenni. A kereszténység és a zsidóság nem számít ősi vallásnak.

2012. júl. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Semmi. Ugyan annyi értelme van mint minden vallásnak és hitnek. Önmegnyugtatás.
2012. júl. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Addig úgysem értenéd meg amíg nem tapasztalod meg.
2012. júl. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A hangsúly nem a sátánistán van, hanem az okkult szón. Az okkultban, spirituális tanításokban, önmagunkat ismerjük meg jobban. A környezetünket, a magasabb létsíkokat, azokat a tanításokat, amik több ezer évesek. Ez nem önbecsapás, és semmi negatív. Az hogy valaki a sátánt vagy az istent tiszteli, mindenki maga döntse el.

Én spirituálisan élek elég rég óta. Nem vagyok sátánista ezért, mert tanulok és jobban megismerem magam és stb. Nem hajolok meg felsőbb hatalmak mellett, mindenki a szerint cselekszik ahogy jónak látja.

A haszon egyértelmű, a tudás. Nem leszek egy elveszett lélek a halálom után és ragadok itt a Föld bolygón csak azért mert a mostani világ nem képes elfogadni egy több ezer éves tanítást, lét elemet. Nem véletlen, hogy az ősök spirituálisan fejlettek voltak, és most miért nem vagyunk azok. Mindenkinek szíve joga miben hisz.

2012. júl. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nos ha megnézzük a Sátán szó jelentését, mindjárt közelebb kerülünk egy válaszhoz.

Sátán= Ellenszegülő, ellenfél.

ez azt jelenti, hogy a teremtő Istennek van egy angyali teremtménye aki fel lázadt a teremtő hatalma ellen, s magának akarja azt.

Nos mi a jó ebben?

Jelenleg amióta levettetett a földre ez a gonosz személy a démonaival együtt sok sok embert tett alatt valójává.

Mivel jelenleg Ő e világ "Istene" a szolgáinak nagyon jó dolguk van mivel Ő is tud a szolgáinak jó ajándékokat adni.

De csak a teremtő harag napjáig, ugyan is akkorra véget vet az ellenségének, és a többi szolgájának, legyen az földi, vagy szellemi.

Addig meg ki élvezhetik az élet "minden" örömeit.

Persze egy bibliai előadásban volt szerencsém egy mondatot hallani,a gonoszok fejedelméről, ami elgondolkodtató lehet azoknak akik ide szolgálnak.

'"Sátán sokat ígér, keveset ad, és aztán mindent elvesz."

2012. júl. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
# 3-as vagyok: Lehet én általánosítottam le az előbb, de volt egy sátánista ismerősöm aki mindenki bevallása szerint ritka arrogáns gyökér volt. Annak a srácnak tuti nem vált a "hasznára" max csak hülyébb lett tőle.
2012. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!