Kezdőoldal » Ezotéria » Reinkarnáció és karma » Miért gonosz a legtöbb testi...

Miért gonosz a legtöbb testi fogyatékos?

Figyelt kérdés

Nem általánosítani, és nem provokálni szeretnék a kérdésemmel.

Szóval 2005 óta a munkámból kifolyólag sok nagyon beteg, vagy nyomorék emberrel kerültem kapcsolatba. Sokukban elég nagy a gonoszság. Mostanában felvetődött bennem, hogy ők azért kaptak e ilyen testet mert gonoszak, vagy azért gonoszak mert ilyen testet kaptak?


A szellemileg sérülteknél nem tapasztaltam ilyet, ők aranyosak. (90% százalékuk nagyon aranyos)



2012. jún. 6. 02:09
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
66%
Mert keserves az életük és irígylika többi egészsegges embert.
2012. jún. 6. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
71%

nem elég hogy betegek de még vágjanak hozzá jó pofát?

amúgy meg nem kiállítási darabok szóval közöd? :D

2012. jún. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
34%

Az előző életükből hozták magukkal mind a jellemüket, mind a "büntetésüket /karma/". Ebben a testben kéne boldogulniuk ami sokaknak sikerül is. Van aki ebben a testben is megtalálja a lelki békéjét, van olyan aki az egészségesbe se.

Sokat kell velük beszélgetni, persze csak ha valamilyen szinten fogékonyak a témára. Ezt erőltetni még véletlenül se szabad.

Hozzáteszem én testi fogyatékkal élőknél gonoszságot még nem tapasztaltam, legalábbis velem szembe sose volt senki az. Lehet, hogy az ottani körülmény váltja ezt ki belőlük, vagy esetleg Te hozol fel olyan dolgokat idejekorán amivel segíteni akarsz ugyan, de pont az ellenkezőjét éred el.

2012. jún. 6. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
69%
Mert úgy gondolják, hogy úgyis kicsúfolják és kiközösítik öket, és már azelött úgy viselkednek, mielött megtörténne.
2012. jún. 6. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%
Én összesen egy testi fogyatékossal találkoztam eddig aki gonosz volt, de rajta pl nem látszott miért százalékolták le rokkantnyugdíjra. A többi fogyatékkal élőt nem találtam gonosznak. Lehet hogy csak azok gonoszak akikkel te találkozol.
2012. jún. 6. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia én testi fogyatékkal élek de boldog vagyok, férjem van és két pici lányom, és alapvetően kedves vagyok. Tudok én is gonoszkodó lenni de nem jobban mint az "egészséges" ember társaim.

Bár én mindig egészségesek közé jártam és mindig nagyon közkedvelt voltam és majdnem mindenki elfogadott. Mondjuk nekem a családom is remek. Lehet, hogy aki gonosz az a családjába sem kapja meg a kellő szeretetet.

Vagy nem tudom :) Legyen szép napod!

2012. jún. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Smartguy86 ***** válasza:
72%

Szerintem ez elég durva általánosítás. Ők is emberek, kialakult jellemük van. Egészséges ember épp úgy lehet gonosz és modortalan, ahogy rokkant is lehet szeretetre méltó. Én is ismerek rokkantat, akivel elég csúnyán "elbánt a természet", de nagyon kedves és van felesége is, aki szintén rokkant, de nagyon boldogok együtt.


Ez a feltételezés szerintem alaptalan.

2012. jún. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
45%
Az évek alatt amit egy ilyen testben töltöttek lettek gonosszá.
2012. jún. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Smartguy86 ***** válasza:
48%
Szerintem az a gonosz, aki ilyeneket feltételez bárkiről, főleg hátrányos helyzetűekről! Aki ezzel foglalkozik, az tud igazán gonosz és rothadt lenni ott belül...
2012. jún. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet hogy a te hozzáállásodra válaszolnak így?

Nem lehet hogy a megkeseredettséget gonoszsággal kevered össze?


Ha azok, akkor nem kezelték őket emberként, nem kaptk meg a szükséges szeretetet, nem tudták feldolgozni a traumáikat, és tükrei annak a világnak, amiben élniük kell.

2012. jún. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!