Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szellemek, asztrál lények...

A szellemek, asztrál lények milyen anyagtestből vannak?

Figyelt kérdés

Tudjuk, hogy átmennek a falon és átmennek az asztráltéren is, de nem tudni hogy miből vannak, hiszen fényesek, tehát megnyílvánulnak e anyagi világba is.


Szerintem ez egy finomrezgés, ami nem anyagi, de érintkezve az anyaggal az atomokat megrezegtetve fénykibocsájtásra készteti és ezért látjuk fényesen.


Te mint okkultitsa szakértő mit szólsz ehhez ? Szerintem ezekről többet tudsz mint én, oszd meg ide kérlek ! Szkeptikusok kíméljenek és trollok is.


2012. júl. 12. 17:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%
A szellemek nem fényesek. Nem világítanak. A láthatóságuknak pedig több oka is lehet. például hogy az észlelő érzékeny. A másik oka pedig hogy a fizikai síkhoz olyan közeli asztrális tartományban lézeng, hogy a fizikai sík legfinomabb rétegéből maga köré von egy, az asztráltestét körülölelő félig fizikai testet. Ilyenkor bárki láthatja. Ilyenkor érzékelsz hideget a jelenlét közben, mert elvonja a környezetből a fizikai sík legfinomabb tartományának egy részét.
2012. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
4%
Semmilyenből. Sem a falon nem mennek át,sem látni nem lehet őket. Legfeljebb a képzeletedben léteznek.
2012. júl. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Bizonyos magasabb létformák fény testből állnak. Az embernek is lehet fény teste.

A szellemek, egy megadott térből elvonnak egy bizonyos energiát amitől láthatóvá válnak, vagy az egyéntől aki a szobában, vagy helyen tartózkodik ektoplazmát vonnak el, amit az egyén termel aki ott van. Vannak médiumok jógik és egyéb emberek akik képesek ektoplazmát termelni, a szellem vagy entitás ezt elvonja, mivel ez is energia és ebből formál magának testet.

Lehet még ezernyi magyarázata, amikor sokan nem ténylegesen látják a szellemeket hanem érzékelik őket és a kapott információt az agyuk egy képként reprodukálja az agyában. Úgy működik mint mondjuk egy radar. Egy bizonyos területre kiküldött jel alapján a visszaverődő vagy érzékelt energia mennyiségét minőségét erősségét hullámát megkapják és abból kreálnak, alkotnak egy képet.

Lehet hülyén hangzik, de az emberek is képesek erre.

Aztán ott van még a 3. szem. Amit ha kinyitnak vagy kinyílik, akkor látni fogja az ember a szellemeket és egyéb jó vagy kevésbé jó dolgokat.

2012. júl. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Minden ami létezik, de még a tárgyak is energiából állnak. Ha a fizikusok elkezdik bontani az anyagot nem marad más csak tiszta energia. Ez tény. Amíg mi alacsonyabb rezgésszinten létezünk addig ők magasabbon. Ugyanúgy ahogy vannak magasabb frekvencián hangok, fények.... úgy ők is léteznek magasabb szinten. Remélem érted.
2012. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
4-es vagyok. ajánlom Balogh Béla- Végső valóság c. könyvét a jobb megértésért.
2012. júl. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen lesznek magasabb rezgés szinten, lehetnek alacsonyabban is.
2012. júl. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Akkor neked is ajánlom a könyvet.
2012. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mi lehet a jelenség oka, de láttam "szellemet" kettőt is, amit fény vett körül.Az egyik egy elhunyt rokonom szelleme volt, másik egy ún.incubus démon lehetett, viselkedéséből, megjelenéséből ítélve.

Viszont ugyanilyen fényt látok mindíg asztrál utazás során az élő emberek és a tárgyak körül is.

Viszont csak éjjeli sötétben van ez így.

Láttam nappal is szellemet, de az a világos szobában áttetszőnek tűnt, nem pedig fényesnek.

De mindebből arra következtetek, hogy egy számunkra eddig ismeretlen fizikai vagy kémiai jelenségről is szó lehet.

2012. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%

Szellemek nem léteznek.

Minden anyag lebontható tiszta energiává fúzióval, de az energia nem kezd el össze vissza finomrezegni.

Legalább a kvantummechanikát hagyjátok meg nekünk ezósok :D Ne kezdjetek el szakértőzni...


"az atomokat megrezegtetve fénykibocsájtásra készteti"


Minden atom rezeg mindig, minél jobban rezeg, annál nagyobb egy tárgy hőmérséklete, de ha felhevítesz egy zsemlét, az nem kezd el világítani.

2012. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Utolsó válaszoló, égettél már zsemlét feketeszén parázson? Ott egy idő után az is elkezd vörösen izzani:D Persze csak miután teljesen szénné égett...
2012. júl. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!