Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen hangulat lesz a földön...

Milyen hangulat lesz a földön december 21-e körül?

Figyelt kérdés
Utalok itt elsősorban a felemelkedésre, a rezgésváltásra a spirituális megvilágosodásra és az ufó és Reptoid invázióra. Van más ami miatt zűrös lesz akkor?
2012. júl. 24. 17:42
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Fogd már fel te is, hogy semmi nem lesz. Csak k*rvára nagy pofára esés, azok körébe akik hisznek ebbe a rengeteg sz*arságba. Nem lesz semmi felemelkedés, semmi rezgésváltás, spirituális megvilágosodás se, meg reptoid invázió se, semmi se, értsd már meg! Semmi zűrös nem lesz ezen a kib*szott napon, minden úgy lesz, mint máskor!
2012. júl. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nem lesz egy kicsit sok a felemelkedés, rezgésváltás, spirituális megvilágosodás, ufó és reptoid invázió egy napra?

Amúgy a szokásos lesz, mindenki készül a karácsonyra majd. Mivel a kérdésedben szereplők közül egyik sem fog bekövetkezni, ezért én inkább csak az ajándékvásárlási inváziótól tartok, amikor mindenki az utolsó percben akar megvenni minden karácsonyi ajándékot.

2012. júl. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Olyan lesz, mint bármelyik karácsony előtt, azzal a különbséggel, hogy nagy röhögés lesz a reptoid invázió elmaradása miatt.
2012. júl. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Remélhetőleg tele lesz a híradó a "világvége" miatti tömeges öngyilkosságokkal.

22.-én pedig ünnepeljük, hogy az emberiség génkészlete megtisztult.

2012. júl. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Maradjunk a realitások talaján.
2012. júl. 24. 18:03
 6/22 anonim válasza:

Én úgy hallottam, hogy akkor szépen fog látszani a Jupiter, ami 5000 évente egyszer van. Meg még pár egyéb égi jelenség is lesz, meg valami feketelyukhoz is közel kerülünk. Ha világvége lesz, akkor szerintem azért, mert beszív minket a feketelyuk.


A hangulat egyébként tömeghisztéria szinten lesz. Én attól félek a legjobban, hogy sokan vandálkodni és fosztogatni fognak, mondván, hogy "most már úgyis mindegy." Pedig nem az... Én inkább békésen halnék meg, de tudom, hogy ez nem választás kérdése.

2012. júl. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

"Remélhetőleg tele lesz a híradó a "világvége" miatti tömeges öngyilkosságokkal."


Lehet, az öngyilkosságokkal fog lecsökkenni a Föld létszáma. Sok hülye beveszi, hogy itt a vég, megölik magukat, hogy elkerüljék ezt, hogy így, ily módon haljanak meg. F*sza végkifejlet lenne, nem?

2012. júl. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
91%
21.-én nem tudom mi lesz, de 22.-én világvége afterparty garantált.
2012. júl. 24. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Milyen lenne ? Karácsonyi hangulat lesz... mindenki rohangál ajándékokért. Akik meg elhitték a meséket hát... gondolom most rájönnek hogy mekkora idióták.
2012. júl. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
A reptoidok(?) jelentik majd az ufóknak, hogy baj van a toronyban.
2012. júl. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!