Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szellemvadászok című sorozat...

A szellemvadászok című sorozat igazolhatja a szellemek létezését?

Figyelt kérdés

Sok lúd disznót győz, mondani szokás ! Ez a sorozat a szellemvadászok, azaz Hunted nagyon sok szellemtőrténetet mutat be és sok szellemet filmeztek le és ugye mint tudjuk ha már egy is igaz, akkor léteznek szellemek !


Nagyon sok szellemtőrténet van és mint azt is tudjuk, nem zörög a haraszt, ha nem fújja a parszt. Azaz mindenben van valami igazság.


Nem gondoltál arra, hogy már pusztán a szellemfilmek hatalmas mennyisége igazolhatja a szellemeket ? Szkeptikusok válaszát várom főleg !.


2012. júl. 27. 22:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szkeptikus, de nem nézem azt a sorozatot. Úgy gondolom, hogy NEM bizonyíték egy tv-műsor :)
2012. júl. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Nagyon sokan hisznek a mikulásban. Tehát létezik?
2012. júl. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Nem filmezték le a mikulást ennyiszer :D
2012. júl. 27. 22:34
 4/20 anonim ***** válasza:

Az üzenet küldője: Waulberg Veronika

Az üzenet címzettje: montihun

Az elküldés időpontja: ma 21:14

Az üzenet oka: A kérdésre írt válasz: Az én szobámban hol van a szerelemsarok, hogy ha két bejárat is van? Melyik ajtóhoz viszonyítsak?

"Ez a két bejáratos szerelemsarok azért elég magas labda. Én mindenképp az első bejáratot javaslom, de elég vazelinnel a hátsó ajtó is kinyitható."

Az üzenet szövege: Szia. A fórumot olvasva láttam, hogy te mindenre jó válaszokat tudsz adni, ezért bátorkodtam feltenni neked ezt a kérdést, érdekelne a véleményed, kérlek írd meg válaszban a kérdésnez vagy priviben. Ne vesd el egyből,hanem gondolkodj rajta, még akkor is ha esetleg távolinak tűnne eme felvetés, de valószínűleg érdekelni fog téged !.


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__3..

2012. júl. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
9%

Kérésednek eleget téve:


Szilvásgombócot, mert azt szeretem!

2012. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
9%
A mátrixoshoz meg képzelj oda egy terheses kommentet.
2012. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Nekem is küldözgeti ezeket az üzeneteket, ugyanezzel a szöveggel. :)
2012. júl. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Antimod ***** válasza:
52%
Televíziós sorozatnak nem szabad hinni sem pro sem kontra. Ha bármi meggyőzhet valamiről, az csakis saját kutatás lehet, annak pedig a könyvtár mellett az internet a legjobb forrása.
2012. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
70%
A Csillagkapu című sorozat igazolhatja a goa'uld-ok létezését?
2012. júl. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%

"Nem filmezték le a mikulást ennyiszer :D"

Pontosan annyiszor és ugyan olyan hitelesen, mint a szellemeket.

2012. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!