Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Harmadik szem nyitását hol...

Harmadik szem nyitását hol tudnám elvégeztetni külső segítséggel?

Figyelt kérdés

Tudom mivel járna, ha megnyílna a belső látásom. :)

Voltam már pár jósnőnél, akik szerint látnoki képességekkel rendelkezem. Néha előre megálmodok krisztálytisztán dolgokat, látom az aurát nagyon halványan, de csak ilyen délibábszerűen.


Tudnátok segíteni abban, hogy mester segítségével hol és kinél tudnám megnyittatni a 3. szememet?

Előre is köszönöm!


26F



2012. júl. 28. 04:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
69%

Ne siettesd!

Majd amikor már lelkileg-tudatilag elég erős leszel, amikor már tapasztalataid alapján megértél rá, az égiek megteszik minden külső beavatkozás nélkül.

Tanulj, haladj tovább ezen az úton, a saját utadon, és tedd, amit az élet elébed hoz, de ne tégy olyat, amivel lépéseket "kihagynál, átugornál" az életedből. Az nem vezet sehova!

2012. júl. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Ha a lelked készen áll, automatikusan megnyílsz majd. Több helyen olvastam és tapasztaltam is, hogy a negyedik 7 évben, tehát a 28. életévben aktiválódnak a jobb agyféltekés energiák.
2012. júl. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Mind hülyeséget írnak az előttem szólok, a harmadik szem nem nyílik meg magától.

Tehát a harmadik szem megnyitása:

-Mantrával, mudrával

-Auralátási gyakorlatokkal

-Tükörbe nézés technikával

-Csakralégzési- pörgetési gyakorlatokkal


Keress rá a neten ezekre, a harmadik szemet elsősorban mantrával lehet megnyitni a T-HHHHH -t kell vibrálni. Ez beindítja a harmadik szem átlag feletti energiafelvételét. És közbe a homlokcsakrára kell koncentrálni, ami a harmadik szem mögött van, mivel a harmadik szem a homlokcsakra kivetülése. Viszont hülyeség lenne akkor már csak ezzel az egyetlen csakrával foglalkozni, mind a 9 főcsakrával érdemes lenne.

2012. júl. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
kedves utolsó válaszoló, nagyon naív vagy a azthiszed ezzel megtudod nyitni, mantrával csak ingerelni lehet vagyis energiát odarezgetni, ettől aktívabb lesz a csakra ugyan de semmiképpen se érdemes megzargatni, amíg a többi csakra nincs tökéletes egyensúlyban.De ha nagyon megakarod nyitni, akkor tibetben vannak erre különböző brutális szertartások.
2012. júl. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

De én azt is hallottam, hogy mester is simán megnyitja... :D

Harmadik szemet amúgy előbb megszokták nyitni, mint a többi csakrát, úgy olvastam.

Akkor senki sehol sem tud itt Pesten olyan embert, aki ezt megcsinálná?

2012. júl. 28. 14:12
 6/24 anonim ***** válasza:
A harmadik szem csakrát kell legelőször megnyitni, és utána jöhetnek a többi csakrák. És mester nem tudja megnyitni, ez baromság, csak Te tudod saját magadnak kinyitni.
2012. júl. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Akkor miért mondták azt nekem wicca főpapnők, hogy ők meg tudnák csinálni? :) Csak hát közben az egyik boszi lett az én párom... :D Így hát nem csinálja meg nekem. :)
2012. júl. 28. 15:36
 8/24 anonim ***** válasza:

az a ti hibátok hogy hülyeségeket olvastok.Ha kinyitod az nem nyitja ki a többit, sőt bedilizel.

De mondom tibetben képesek rá, szóval sok sikert:D

2012. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Azért nem fogok Tibetbe menni... nem is beszélem a nyelvüket... :D

Mért dilizne be valaki ha olyan fejlettségi szinthez közelít, hogy képes legyen kezelni ezeket az információkat? ;)

2012. júl. 28. 15:58
 10/24 anonim ***** válasza:

Először a Kundalini-energiádnak kellene felemelkednie arra a szintre, ahol annak lennie kellene ahhoz, hogy a 3.-ik szem egyáltalán megmozdulna, azután ...

(Látod Kedves, nem sokat tudsz még ezekről a dolgokról, azért írtam neked, hogy ne akarj lépéseket átugrani, tanulj, gyűjts tapasztalatokat, majd alakítják a fentiek az életedet, ahogyan az a te Nagykönyvedben meg van írva)

2012. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!