Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért valakinek a barna,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért valakinek a barna, valakinek a kék szem tetszik jobban?

Figyelt kérdés

GoGondolom volt már sok ilyen kérdés, de én nem találtam. Szóval van rá magyarázat, hogy miért valakinek a barna haj, valakinek a szőke tetszik jobban, valakinek a kék, valakinek a zöld szem...

Tuudom, hogy különbözőek vagyunk, de van rá magyarázat, hogy mi alakítja ezt ki az emberben, hogy melyik tetszik neki jobban, vagy csak ilyenek vagyunk és kész, nincs rá magyarázat?


2011. dec. 31. 16:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
valakinek ez áll jól valakinek az ><
2011. dec. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ízlése. Szerintem nincs erre racionális magyarázat.
2011. dec. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van valami biológiai magyarázat. Van akiben egy szín szupernormális ingereket vált ki ami tetszésérzetet okoz, endorfint azaz boldogsághormont termel. Ennyi szerintem.
2011. dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
A barna a szép. Sőt, eredetileg minden ember barna szemű volt. A többi egy genetikai mutáció eredménye. Én nem szeretem a mutánsokat. :)
2011. dec. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Mekkora fogyatékos vagy te utolsó. Mi a faszt tehetek én arról, hogy kék szemem van? Ráadásul csak 300 millió ilyen ember él a Földön, ami különlegessé tesz minket. Barna szem pfö...
2011. dec. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Genetikáról senki sem tehet, valóban a barna szem számít a leggyakoribbnak de a kék szem a vadallél ami a leggyakrabban előforduló elváltozást jelenti. Valóban elég nagy hülyeség az utolsó előtti hozzáállása, remélem kék a szemed és szőke göndör hajad van xD
2012. jan. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Az a szép, az a szép

Akinek a szeme kék....


Akinek a szeme kék :)

2012. jan. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Ez egy kicsit az ember tulajdonságaira utal. Olvastam valahol… az a baj h nem találom. De azt írta h ugye minden ember külömböző, az érzései, a tulajdonságai meg ilyenek. Meg van h meik szín átlagban mit jelent. Az ember olyanhoz vonzódik ami izgalmat kelt benne. Nem lehet előre eldönteni h uuu én csak barna és akkor tényleg csak barna szeműekhez vonzódik.

Ha megkérdeznéd milyen színű szem jön be valszeg azt mondanám, h kék de nem tudom mért.

Nekm pl fekete szemem van!

2012. jan. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

amúgy nem teljesen hülyeség az a mutációs izé, de a válasszoló nem kicsit bunkó...

én úgy tudom, hogy a barna és a zöld szem a "természetes", és mutációval jött létre a kék szem, és hogy a kék szeműek biológiailag külön embercsoportnak számítanak.


nekem nem számít, hogy milyen színű egy fiú szeme, ha szeretem, akkor szeretem, és nem a szeme miatt. Engem a kisugárzás, és a tekintet tud megfogni, de annak semmi köze a szemszínhez. Amúgy meg alapból nem preferálom egyik szemszínt sem, mert valahogy am a szem sztem tök szép. Mert mondjuk ha csak simán barna, az is iszonyú különleges, nézzétek meg a tükörben a saját szemeteket. Azok a foltok meg minden, sztem annyira gyönyörűűű :DD és ez szemszíntől szintét független.

2012. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
zöld szemeim vannak és a barna, fekete szemű lányok jöttek be eddig többnyire, de azt nem tudom megmagyarázni miért :D
2012. jan. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!