Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A harmadik szemmel miket...

A harmadik szemmel miket képes látni az ember?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy miket lát az ember, miként érzékeli a dolgokat, hogy néznek ki azok a lények amiket lát ! Szekptikusok , és kötekedő személyek véleményére nem vagy kíváncsi, csak olyanokéra, akiknek NYITVA VAN, tehát az sem érdekel, ha valaki érzi őket, vagy olvasta egy újságban, hogy milyen...

2012. aug. 3. 18:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Aurarétegek, életerő, elementálok, ezek mindig is ott voltak, nem oda kerültek. Sajnos gyorstalpaló tisztánlátó kurzus gyakorikérdéseken nincs.
2012. aug. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Értem, de akkor ha kilépek a testemből tegyük fel, akkor ezeket a lényeket mind látom ? ÉS nem bánthatnak, ha sikerül kilépnem véletlenül a testemből ? Csak igazából nem tudom elképzelni pontosan, hogy hogy működik ez az egész túlvilág, hogy néz ki a "helyszín" és a "lények"
2012. aug. 3. 22:11
 13/28 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nincs időm bővebb válaszokat adni, és a hely sem megfelelő. Nem feltétlen látod őket, attól függ milyen fajta gyakorlattal melyik síkra léptél ki. Ezt véletlenül nem igazán lehet megtenni. Bánthatnak, felkészületlenül roppant veszélyes.
2012. aug. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Esetleg privátban tudnál adni bővebb leírást? :)
2012. aug. 3. 23:47
 15/28 anonim válasza:
Hát pl. aurát szellemeket,angyalokat.Én eddig csak ezeket láttam. :)
2012. aug. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

"Esetleg privátban tudnál adni bővebb leírást? :)"


Bővebbet igen, tévedhetetlent nem. Én nem vagyok tisztánlátó, és ebben az életemben nem is leszek. De érzékelek valamilyen szinten, és ismerek némi látással megáldott embereket, ez minden. Írj privátban konkrét kérdést, és amire tudok (és úgy gondolom megbízható infó), válaszolok.

2012. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:

<i>'Csak igazából nem tudom elképzelni pontosan, hogy hogy működik ez az egész túlvilág, hogy néz ki a "helyszín" és a "lények"'</i>


[link]

[link]

[link]

2012. aug. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
Így néz ki a túlvilág: [link]
2012. aug. 4. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
kinőttem már a mortal kombatból ! :D
2012. aug. 4. 15:49
 20/28 anonim ***** válasza:
29%
De a mesékből még nem.
2012. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!