Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Valaki tud szerelmi mágiához...

Valaki tud szerelmi mágiához FELOLDÁST? Sürgős!

Figyelt kérdés

2012. aug. 12. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:

mit csináltál? Azt tedd meg visszafelé, kezdd az utolsó lépés visszafordításával (például ha az volt az utolsó, hogy tegyél mittoménmit az ágyra, akkor vedd le onnét stb.) és így haladj az első felé.


Remélem nem túl bonyolult...

2012. aug. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Szólj Harry Potternek vagy a vasorrú bábának.
2012. aug. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Won ***** válasza:

Lécci fejtsd ki részletesen, akár privátban.


Won

2012. aug. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Kérlek téged ne foglalkozz mágiával mert az Isten nem szereti, nagyon megbünteti azokat akik mágiával foglalkoznak!
2012. aug. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm ,a válaszokat azoknak akik nem hülyeségeket írtak vissza kérdésemre !Ha nem baj privát üzit küldenék.
2012. aug. 13. 09:34
 6/8 Won ***** válasza:
Megkaptam és válaszoltam is. :)
2012. aug. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
kedves negyedik, hol találtad, hogy Isten bünteti a mágiát? Vagy szerinted a víz megszentelése, a barka égetése micsoda?
2012. aug. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy le kell vágni egy angolna fejét, a vérét szétkenni a testeden, eltemetni a fejet, és mire a fej a földben megrohad, addigra elmúlik a mágia
2012. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!