Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hol tok tanulni szómágiát?...

Hol tok tanulni szómágiát? Esetleg link? V vki tud tanítani? Aki meg csak fáraszt h ez hülyeség, azt meg se hallgatom

Figyelt kérdés
2012. aug. 24. 11:15
 1/9 anonim ***** válasza:

J.K Rowling: Harry Potter könyvei pl.


Nem kell midnent elhinni, amit az ezo tévében és az xxx ezer forintért kapható spirituális könyvek írnak.

2012. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
*mindent
2012. aug. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha a szómágia alatt a tudok szó helyes leírását érted, mint mágikus-karmikus kapcsolat közted és a többi magyarul beszélő között, akkor az iskolai nyelvtanórákat ajánlom nagy szeretettel.


Egyébként meg okkult, mágikus tanokat nem fogsz tudni link alapján megtanulni. Keress egy mestert, kérdezd meg, hogy elvállal-e, mit kell tenned, milyen feltételei vannak, aztán dönts belátásod szerint.

2012. aug. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ezalor ***** válasza:

Kedves kérdező!


"tok"? "V vki"? Mondat végi pont?


A kérdésében használt nyelvi minőséget és kifinomultságot - illetve annak teljes hiányát - megfigyelve az az érzésem, hogy a szómágia pont nem az amivel foglalkoznia kéne. Először tanulja meg helyesen és kifinomultan használni a saját nyelvét.


És mielőtt azt hinné hogy csak kötekedek, teljesen komolyan mondom. Aki nem tud autót vezetni ne akarjon autóversenyző lenni, ha érti mire gondolok.


Üdvözlettel,

Ezalor

2012. aug. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
persze te nagyon tudod.. Mert te írsz 30 percig telón? Akk még +10 perc azok a sz rok amikert mondassz! Am meg ak kielytésre megy -.-˝ inkább én mondom neked h előbb gondolkodj mielőtt marhaságot mondassz -.-
2012. aug. 25. 17:46
 6/9 anonim válasza:
áú...
2012. aug. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én is úgy látom, hogy te már tudod a szómágiát, ámulunk csak. :)


Komolyabban: Amúgy van kvázi varázsigés mágia, általában azonban beavatást kell kapnod ahhoz, hogy használhasd ezeket a "varázsszavakat".

2012. aug. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
T. Válaszolók, szerintem teljesen igazatok van, mégis valahol igazságtalanok vagytok. Azt hiszem, maga a kérdés (ideértve a feltevés technológiáját is) jól példázza azt, hogy az igénytelenség milyen magas fokára jutottunk. A T. Kérdező ennek, véleményem szerint, csupán egy remek prezentációja!
2012. aug. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

légy szíves, kedves kérdező, legyél már egy kicsit megértőbb. A rossz helyesírásod és fogalmazásod idegesítő lehet nekünk. Érdekes módon én tudok telefonon hibák nélkül írni, de az is lehet, hogy csak jó volt a nyelvtantanárom. Plusz Ezalor nem hülyeséget mondott, mert ha hiszed, ha nem, a szómágiához tudni kell bánni a szavakkal.

És senki nem fog okkult, vagyis TITKOS tanokat, mágiákat ide leírni neked. Keress valakit aki tanít. Ha értenék a szómágiához, vállalnálak privátban, de az sajnos nem az én szakterületem.

2012. aug. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!