Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Komolya vannak még akik nem...

Komolya vannak még akik nem hisznek a szellemekben? Még csak nem is isten, tehát a tudomány is bizonyította csómó módon. Alul link

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 11. 22:47
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem bizonyította a tudomány sem.

És én például egyáltalán nem hiszek bennük.

2012. aug. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
60%
Én csak a reptoidokban hiszek meg a fókákban!
2012. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük a photoshoppos képet. Tudomány is bizonyította a szellemeket? Erről lemaradtam, légyszi linkelj már pár tudományos szaklapból, ahol erről írnak.
2012. aug. 11. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
6%

Már bocs de nem igy néznek ki ,teljesen normális emberi formájuk van,semi különleges.Anyi némelyik egy kicsit átlátszo de nem mind.

Most jöhet a kérdés honét tudom mert látom öket néha .láttam már ismeröst de több ismeretlent is.

2012. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
Ez a link milyen bizonyíték? :)
2012. aug. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

1 válaszoló: te azért nem hiszel bennük, mert szinte alig hiszel vmibe, mert bármi történik.. ˝Azt csak képzeltem˝ vagy vmi hasonló.. De a szél? Nem látod csak érzed.. A szellemeke látod is..

3.válaszoló:pill másolok, csak telón vok, tehát nem lesz gyors.. De neked nincs tv-d.. Tom filmek.. De én pl investigeson discovery re gondolok.. Vagy vmi ilesmi

2012. aug. 11. 23:19
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Mivel rohadtul nem bizonyított a tudomány, nem, nem hiszek bennük, és az emberek többsége sem.
2012. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszek bennük, és az ufókban sem, akik lekésték az olimpiát.
2012. aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező!


"1 válaszoló: te azért nem hiszel bennük, mert szinte alig hiszel vmibe, mert bármi történik.. ˝Azt csak képzeltem˝ vagy vmi hasonló.. De a szél? Nem látod csak érzed.. A szellemeke látod is.. "


Örülök, hogy ilyen nagyon jól ismersz, szinte gyerekkorom óta barátok vagyunk, hogy mindent tudsz!

Nem látok szellemeket. Nem érzek szellemeket. És igen, ha hallok az utcáról valami hangot, nem kezdek el visítozni, hogy UFÓ! KÍSÉRTET! ZOMBI!

Hanem kinézek és meglátom, hogy egy kiscica.

Vagy ha megreccsen a parketta a lakásban, szintén nem arra gondolok, hogy nagyapám most jön haza az éjszakai lánccsörgetésből...

2012. aug. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

[link] 5. válaszoló: ha úgy gondolkodnál ahogy én, akk nagyon sok mindenre

6-7. válaszoló : tudom , én sem hittem bennük, mert belémnevelték.. de utánnanéztem, egyre több mindent találtam, ami bizinyítja.. még más emberek is mesélték (szellemidézők)

2012. aug. 11. 23:34
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!