Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogy lehetséges kinyitni a...

Hogy lehetséges kinyitni a harmadik szemet?

Figyelt kérdés
enyhén félek, ezért nem vagyok benne biztos, hogy képes lennék rá. Ill. mekkora kockázata van annak hogy valaki azért érdeklődjön a mágia iránt, hogy kapcsolatba léphessen a halott nagymamájával? (ez nem én vagyok)
2012. szept. 16. 20:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
69%
ki kell peckelni.
2012. szept. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
azért komolyabb válaszokra számítottam.
2012. szept. 16. 20:21
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Homloklebeny lobotómiával.
2012. szept. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Erre nincsenek valódi módszerek.Persze,meg lehet látogatni oldalakat,meg el lehet olvasni könyveket,és még itt is meg lehet kérdezni,de ne számíts komoly válaszra.Ez nem tudomány,nincsenek bizonyítottan hatásos módszerek,még alátámasztva sincsen az egész.Körülbelül olyan mintha valaki elkezdené terjeszteni,hogy kinyitotta a második orrát és jaj de jó,mert el tudott vele teleportálni a Szaturnusz harmadik gyűrűjére(ez tömény szarkazmus a kötekedők kedvéért).Ha akarsz,hihetsz benne,de igazából semmi értelme.Ez is csak valami halandzsa duma és egyáltalán nem biztos hogy valaki valaha is csinált volna már ilyet.Üdv a való világban.
2012. szept. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én már rég óta hiszek ebben, és biztos vagyok benne hogy létezik, van rá élő példa a közvetlen környeztemben is aki mondjuk egyáltalán nem emlékszik rá hogy hogy nyílt fel neki, de olyna dolgokat tud amit rajtam kívül senki. Bár ő természetgyógyász
2012. szept. 16. 20:35
 6/16 Dalek Traak ***** válasza:
40%
Nem tudom. Nekem még második szemem sincs.
2012. szept. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

20:36

Küklopsz!

2012. szept. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Meditációval lehet felnyitni, de ne aggódj, akkor fogod érezni, amikor az Égiek is engedik, idő előtt úgy sem nyílik ki senkinek. A másik meg, h nincs mindenkinek szüksége rá, nem biztos, h azért vagy a Földön, h azzal is láss, ha nincs szükség az élefeladataid teljesítéséhez, akko minek?
2012. szept. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
31%

Hogy lehetséges kinyitni a harmadik szemet?

Mutáció.

Mutálódjál, ennyi és hopp ott a harmadik.

2012. szept. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
szeretek másokon segíteni, már rég óta gondolkoztam ezen, ,de féltem sőt félek is, de most hogy a párommal beszélgettem, akkor jöttem rá hogy szükségem van erre a képességre ahhoz, hogy ő rajta teljes mértékben tudjak segíteni. És ha szabad érdeklődöm ez a meditáció hogyan zajlik? Mit kell tennem?
2012. szept. 16. 20:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!