Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás, kiábrándulás egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás, kiábrándulás egy harmadik miatt lehetséges?

Figyelt kérdés

A barátnőm facebook-on olyanokkal beszélget akik engem nagyon nagyon nembírnak, és ilyen nyominak tartanak...

És nagyon bejön nekik a barátnőm.

Attól félek, hogy valami olyasmit mondanak, ami miatt kiábrándul belőlem és elhagy.

Olyan zavaró , hogy olyanokkal beszélget chaten akiket élőbe sohase láttott, mégis dumálnak.nekik bejön, és épp azt akarják , hogy mi ne legyünk együtt.

De egyébként meg minden rendben, látom rajta hogy nagyon szeret stb.Nem akarom elveszíteni ilyenek miatt.

Mi a véleményetek?Nálatok ,hogy ha szeretitek a párotokat, számítana egy harmadik véleménye?

17/f 4 hónapja leszünk együtt


2012. jan. 22. 12:30
 1/10 anonim ***** válasza:
hát, ha én szeretem a párom, és tudom hogy aki beszélget velem meg szét akar szakítani minket, akkor nem csevegnék az illetővel...
2012. jan. 22. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak én nem vagyok az a fajta, hogy megmondjam neki, megtilstsam neki, hogy kikkel beszélgessen.Nem akarom , hogy azt érezze, hogy megfojtom.
2012. jan. 22. 12:34
 3/10 Macs1209 ***** válasza:

Ne facebookon éljetek!!!

Kiváncsi leszek, mikor jön az első öngyilkos hullám

facebook miatt...

2012. jan. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem is neked kell megtiltanod. ezt magától tudhatná. ha nem, az szívás.
2012. jan. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De azt mondta hogy még nem mondtak semmit rólam azok ,csa attól félek ,hogy fognak
2012. jan. 22. 12:39
 6/10 anonim ***** válasza:

de akkor honnan tudod h mit gondolnak rólad, meg a bnődről?

amíg nem mondanak semmit, addig ez csak a te "agyrémed", persze beigazolódhat a gyanúd.

2012. jan. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát ha nekem mondana valami negatívat valaki , én biztos hidegen hagynám ,mert én jól ismerem őt és szeretem.
2012. jan. 22. 12:58
 8/10 anonim ***** válasza:
sajnos a másik is kell hozzá, hogy legyen egy harmadik
2012. jan. 22. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
hogyan érted?
2012. jan. 22. 16:47
 10/10 anonim ***** válasza:

úgy értem, hogy egyébként háttérzaj maradna az a "harmadik" ha nem lenne valaki aki meghallja


lányoknál ehhez hozzá kell szokni, hogy írogatnak nekik

ha valaki menni akar menni fog, ha nagyon szeret, akkor meg nem fog

2012. jan. 22. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!