Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A szerelmi kötés visszaüthet...

A szerelmi kötés visszaüthet így is? (lent)

Figyelt kérdés

Anno még 18 évesen csináltattam szerelmi kötést jósnővel, mert idióta voltam. Azóta az illetővel, akire a kötést tetettem, szerencsére teljesen megszakadt a kapcsolat.

Lehet, hogy ez a kötés olyan formában "üt vissza" rám, hogy az összes emberi kapcsolatom tönkremegy, illetve hogy kizárólag olyan férfiakba szeretek bele, akik nem értékelnek, nem szeretnek és megaláznak? Már 28 éves vagyok, és senkim sincs, csak egy csomó félresikerült kapcsolatot tudok felmutatni, meg egy rakás szerzett lelki sérülést.


2012. szept. 29. 02:11
 1/3 Vladislav83 ***** válasza:
Igen, visszaüthet így, azonban fel lehet oldani. Beszélj valaki normális spirituális szakemberrel mihamarabb. Ha érdekel több, írj privátban.
2012. szept. 29. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Azért üt vissza, mert hiszel ebben a babonában! Ha sikeres lett volna a jósnővel tetetett kötés, az illető azóta is szeretne.

Válogasd meg jobban azokat, akikkel kapcsolatot akarsz teremteni.

2012. szept. 29. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Építész válasza:
Hát én se maradnék veled, ha kiderülne hogy ilyen baromságokban utazol.
2012. okt. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!