Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van vki aki tud varázsolni?...

Van vki aki tud varázsolni? Nem olyan szertartásokra gondolok. Hanem varázsigékre meg ilyenek. A trollok meg keressenek mást! (lenn)

Figyelt kérdés
pls aki bármi ilyet tud vegyen föl skype ra: csiknandi98 (a skype név)
2012. okt. 4. 18:58
1 2
 1/12 chrishu ***** válasza:
Én tudok de Skype-om nincs, írj privátot!
2012. okt. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
Joker a Batmanből el tud tüntetni egy ceruzát: http://www.youtube.com/watch?v=ZpSoEIN18WI
2012. okt. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Fiatalon az emberek még nem tudnak varázsolni, idősen pedig már tudják, miért nem tudtak.
2012. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 AzOrdogMagyarhangja ***** válasza:
63%
Igen, a politikusok a Parlamentben, bármilyen pénzt eltüntetnek és soha nem találod meg.
2012. okt. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
49%
Telekinézist űztem/űzöm. Tárgymozgatás...Ez egy igen is létező "mágia".
2012. okt. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%
Az egyik korábbi beírónak: a politikusok felettiek pedig teremtik a pénzt, a semmiből, azaz hazudják a létezését, és annak fialását, manipulatív módszerekkel. Ők a háttérhatalom részei, de alapvetően a "jobb kezük", a bankárok találták ki a vonatkozó módszereket.
2012. okt. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Te most komolyan egy ilyen oldalon keresel erre választ? Egyébként ne várj itt senkit, aki tényleg tudna; mert ha valaki mégis tudna, nem kötné az orrodra.
2012. okt. 6. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha komolyan gondolod, akkor írj üzenetet. Én űzöm. Látom le is szavaztatok, de sebaj, attól még létező dolog a telekinézis.
2012. okt. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Persze hogy létező dolog. Mivel ez tudományosan is kimutatható és vizsgálható, ezért a szkeptikusok sem tudják már letagadni létezését.


De sajnos a kérdező szerintem ennél egy kicsit komolyabb dolgokra gondolt...

2012. okt. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hat.. ismerem a tk t... de itt irtak h fiatalon nem lehet.. :( es eleg fiatal vok meg.. de ha megis lehet akk .. en nem ilyen boszis dologra gondolok minta szertartasok.. hanem varazsige meg szomagia..
2012. okt. 6. 10:39
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!