Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Meg lennék átkozva?

Meg lennék átkozva?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A szó szoros értelmében mindennek az ellenkezője történik, amit én kigondolok. Pl.: soha nem akartam párkapcsolatot, lett. Soha nem akartam emberekkel foglalkozni, mégis nap mint nap ezt kell tegyem.

Persze az állításom igaz jóra és rosszra is egyben. El lennék átkozva? Vagy mit lehetne ez ellen tenni? Igyekszem hinni, hogy legközelebb máshogy lesz, de nem.... :(


2012. okt. 7. 08:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem akartál emberekkel foglalkozni ?! Ezt hogy érted ? Nem akartál párkapcsolatot ?! Ember,mi bajod van ? Mondd el hogy ezeket hogy érted légy olyan kedves,mert lehet,hogy félre értem,azt beválaszolok
2012. okt. 7. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Szerintem sokat csalódtál már és ezért félsz egy párkapcsolatot komolyan venni.

Emberekben pedig nehezen bízol de mégis nagy a szíved, ha gondolod keress fel privátban, tudok segíteni! ;)


Üdv. Laci

2012. okt. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem, párkapcsolatot lelki dolgok miatt nem akartam. Kevés önbizalommal rendelkezem... Emberekkel meg úgy nem akartam foglallkozni, hogy eladó soha az életben nem akartam lenni. Nem tudok velük türelmes lenni. De kényszer nagy úr.
2012. okt. 7. 08:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy megátkozva, csak szerencsés vagy.
2012. okt. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valóra válik a megérzés, amit nem tudatosítasz magadban. Áramszünetekkel voltam így régebben + egyszer befigyelt egy autópálya bünti is, informatikai hiba miatt.
2012. okt. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze az átkokhoz, amik amúgy nem is léteznek.

Üdv: Laci

2012. okt. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nem átok,csak kicsire becsülöd önmagad
2012. okt. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
akkor ezert is az alacsony onertekeles, az onbizalomhiany a felelos? De bosszanto, hogy az elet annyi teruletet megkeseriti. :(
2012. okt. 8. 08:21
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, egyszerűen szedd össze magad, és becsüld meg azt, ami van :)
2012. okt. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ezo szöveget akarsz hallani? Tessék:

Azért kapod ezt, mert valószínűleg van egy blokk benned az emberek iránt. Nem akartál kapcsolatot, nincs türelmed hozzájuk. Ezt kell levetkőznöd. Ez nem átok, ez az életfeladatod.

Nem ezo választ akarsz? Tessék:

Az előző is jól leírta: légy hálás azért, amid van! Az, hogy az emberekkel foglalkozz, alapvető emberi élethez szükséges dolog, egy inger, ami nélkül meglehetősen nehéz élni. Ne félj ennyire tőlük, nem mindenki árt.

Bár az igaz, hogy az emberi hülyeség határtalan...


(Kis humor neked, mint eladónak így a végére: egyszer dolgozott a párom újságos pultban. Csaj beállt, kérdi, milyen telefonkártyák vannak. Párom elsorolja, van 900 forintos, 1800 forintos, 3 ezer forintos stb. Csaj meg visszakérdez: jó, mennyibe kerül a 900 forintos?

Másik: szöszi plázacsaj beállt, rágó, műköröm, platform csuka - még a 90-es évek vége felé történt -, kér Kiskegyedet, Nők lapját, Meglepetést, meg a tipikus női magazinokat. Majd számlát kér, és fellegzősen ráparancsol a páromra, hogy írja rá: szaksajtó. Páromnak nem kellett több, tételesen felsorolta az összes újságot, az üzlet előtt már hosszan kígyózott a sor, a lincshangulat megvolt, a csaj meg vöröslött az idegességtől, hogy ő ezt így nem fogja tudni elszámoltatni. Szerintem teljesen megérte a dolog...)

2012. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!