Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Milyen új spirituális élmények...

Milyen új spirituális élményekkel gazdagodtál a nyár folyamán?

Figyelt kérdés
2012. aug. 16. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
45%
Semmilyen
2012. aug. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
45%
Ozora :D
2012. aug. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%
Egy templomi zenehallgatás, egy jól sikerült meditáció, és váratlan pénz érkezése.... Ez a három csoda.
2012. aug. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%

Lefényképeztem egy szellemet... aztán ugyan azt a szellemet az összes kuva képen megtaláltam... fura volt... így elkezdtem kideríteni mi is történt... pont egy évekkel ezelőtti hajóbaleset helyszínén voltam akkor Füreden és vaze ott egy szellem.



Aztán rájöttem, hogy bekapcsoltam a "Ghost" funkciót a fényképező gépen...

2012. aug. 17. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Találkozások váratlanul, ingyen szállás kaptunk, megérzések, konkrét ötletek a semmiből, nagy mázli, váratlan jó ajánlatok, szerelem...


Volt fájdalmas élmény is, amikor néhányszor túlhajtottam magam, mindből lehetett épülni.

2012. aug. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ízisz istennő belépett az életembe.
2012. aug. 19. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 deadly108 ***** válasza:
Újra elzarándokoltam Krisna-völgybe, ott lelki programokon, előadásokon vettem rész a kedvencem a 4.30 kezdődő mangala arati, http://www.youtube.com/watch?v=OEL2lgoOjSc
2012. aug. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyon sok, érdekes ember történetét olvastam.. Az egyik démonokkal küzdött, a másik varázsló, aztán volt egy vérfarkas is. ÉÉs ,hogy ki ne feledjük egy ember tagokat keresett az álmából, hogy eljussanak egy másik dimenzióba..
2012. szept. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyre jobban megtalálom önmagam. Valamint egyre jobban elmélyül az emberek és a létezés iránti szeretetem.
2012. szept. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Telepátia, megérzések minden mennyiségben :)
2012. szept. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!