Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » El vagyok átkozva?

Sonjafly kérdése:

El vagyok átkozva?

Figyelt kérdés

Két éve ismertem meg a páromat, aki nagyon rendes ember, tele empátiával, szeretetvággyal. Mindketten egy rossz házasságból menekültünk.

Mióta együtt vagyunk neki a lelki és fizikai állapota rohamosan javul, körülöttem ellenben omlik össze minden.

Olyan csapások érnek sorozatosan, amikat egyenként is nehéz feldolgozni, nemhogy így "tömegben". Persze ezeket együtt viseljük, de mégis az én életemhez köthető.

Mióta együtt vagyunk szinte minden személyes tárgyam vagy elveszik, vagy tönkremegy. Sorban veszítem el a közeli hozzátartozóimat (mára alig maradtak), a kedvenc kisállataimat....és még sorolhatnám. Már örülök, ha egy napot veszteség nélkül zárok. Pedig ettől eltekintve a kapcsolatom harmónikus, szeretetteljes.

Mi folyik itt és hogy jövök rá ki vagy mi állhat a háttérben?

Kérem a viccelődőket, húzzák vissza a karmaikat, nemrég vesztettem el a gyermekem.

A hasznos válaszokat pedig előre is köszönöm.



2012. okt. 15. 10:22
 1/9 Tom Benko ***** válasza:
Szerintem ez egy depressziós állapot tünete, amit pont az is okozhat, amit írtál. Próbálj meg felülemelkedni rajta, ha kell, akkor akár segítséggel is. Egyébként pedig sokat segíthet, ha elkezdenéd összeírni, mi minden történt veled, és látni fogod, hogy nincs jelentős különbség a pozitív és negatív események számában, csak az agyad most éppen másképpen tudatosítja őket.
2012. okt. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Kedves Tom!

A depresszió, mint olyan elég távol áll tőlem, nem is nagyon lenne rá időm :) Egész életemben a munkámból kifolyólag, sérült rászoruló emberekkel foglalkoztam. Mikor meghalt a fiam én voltam, aki tartotta a lelket a család többi tagjában. Erős és határozott ember vagyok, két lábbal a földön, de az utóbbi idők történései már kezdenek átmenni az érthetetlen kategóriába.....és én nem tudom vele mit kezdeni. :(

Köszönöm a biztatásodat. :)

2012. okt. 15. 11:30
 3/9 anonim ***** válasza:
52%
Ha az átkok valóban hatnának, akkor nem élnének politikusok!
2012. okt. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akarki akarmit mond,letezik olyan,hogy valakit megatkoztak. A te esetedben ez lehet a volt parod,vagy valamelyik rokona. De nem kell rogton szaladni jo penzert levetetni az atkot,es esetleg belefutni egy csaloba. Nezz korul a varazslatfaktor.hu vagy az angyalmagustanoda.com honlapokon,ott talalsz atok megszunteto magiakat,amit te magad elvegezhetsz otthon veszelytelenul. Ha nem fordul jobbra az eleted,akkor nem atok okozta a vesztesegeket. Apropo,politikusok...lehet,fog rajtuk az atok,csak meg nincsenek lathato jelei:) majd 2014-ben kiderul:)
2012. okt. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vagy minden nap leszedik varázslattal.
2012. okt. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Tom Benko ***** válasza:
0%
@4:Nem, átok nem létezik. Pont a magadfajták miatt nem kellene ilyen kérdéseket itt, a vicctopikban feltenni. A hazug oldalaidat meg tartsd meg magadnak, de még jobb, ha kukázod ôket, annyit érnek.
2012. okt. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves Tom B.!


Szép dolog, ha az ember ragaszkodik az elveihez és az elképzeléseihez, főleg ha még valamiféle bizonyítékot fel is tud mutatni mellé. Az átok létezése ellen hadakozol, de akkor bizonyítsd, hogy nincs. Nem tudod, mint ahogy én sem azt, hogy van. Nem tudom az utolsó kommentedet kinek szántad, de én válaszolok rá. Mit keresek ezen az oldalon?? Tudod, ha valakinek a saját keze között hal meg a gyermeke és nem tudja miért, akkor mindent megpróbál, hogy ezt kiderítse.

Ilyenkor nem számít az eszköz, csak a cél, és én hiszem, hogy ezen az oldalon is megfordulnak értelmes, emocionálisan még nem teljesen eltorzult emberek, akik valóban segíteni akarnak. Tartom magam annyira értelmesnek, hogy ki tudom szűrni a válaszokból a sittet.

Az általad említett oldalakról nem tudok nyilatkozni, nem is tudom kinek szántad a dörgedelmedet.

Egyet viszont kérnék, ha segíteni nem tudsz, legalább nem árts, mert ebben a helyzetben minden fölösleges indulat bántó. Köszönöm.

2012. okt. 16. 15:45
 8/9 Tom Benko ***** válasza:
@Kérdező: Nem neked szántam, hanem azoknak, akik mások életén és problémáin élősködnek. Konkrétan a 4. válaszolónak, ahogy a komment elején jeleztem is. Engem rendkívüli módon felzaklat és felháborít, amikor egyesek képesek mások nyomorúságát a maguk érdekében felhasználni.
2012. okt. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Sikerült választ kapni? Volt rontás levételen vagy bárhol?

Őszintén remélem, hogy azóta rendeződtek a dolgai és nem érte több szörnyűség!

2020. szept. 22. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!