Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Miért lenne tévút a Biblia ha...

Miért lenne tévút a Biblia ha földönkívüli eredetű?

Figyelt kérdés

Nagyon sok okkultista és mágus akik szerint ezek az ősi pogány vallások amik pl 2-es csakra, azaz Kígyó energiákon alapszanak a valódi igazság. Szerintetek, a Biblia egy olyan út amely után az ember elvész.


Azt kérdezném, hogy ha úgyis reinkarnálódunk és addig élünk míg meg nem leljük az igazat, akkor miért veszünk el a Biblia által ?


Másrészt pedig az ószövetségi Jahve aki tíltja a 2-es csakra használatát ősi Reptíliánok adták nekünk, tehát ezt még megértem, hogy félrevezettek minket, de az Újsazövetségi Jézus kinyilatkoztatásai Plejádi üzenetek és a Plejádiak a legmagasabb spirituális lények ebben a galaxysban, miért vezetnének félre minket ? Kérlek Súr válaszolj és mások is !


2012. okt. 25. 15:25
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
Tuti van a neten valahol ilyen ezoterikus-maszlag generátor, ami random dobálja be az über-okkult szavakat. Mélyenszántó Facebook idézeteset már találtam. :)
2012. okt. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:

A mágia nem való mindenkinek, ha egyáltalán létezik.

De mi a bizonyíték, hogy létezik?


"Kígyó energiákon alapszanak a valódi igazság"

Erre mi a bizonyíték?

Csak mert néhány ember kitalálta még nincs semmi alapja.

Az életem és a pénzem pedig nem fogom hülyeségkre szórni, ha az egész csak kitaláció.


Mutassatok jelet:D

2012. okt. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:
91%
Nananana BATMAN! :D
2012. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
Már megint plejád, meg súr, meg púr, meg cif, meg domestos....Hagyjuk már ezeket a badarságokat. Inkább menj ki a szabadba, szívj friss levegőt, és gondolkozz az életed értelmén, vagy dobj be egy pofa sört valahol.
2012. okt. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
92%
Szinte hallani a képernyőn át a többi válaszoló röhögését... :D
2012. okt. 25. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 A kérdező kommentje:

Értelmes hozzászólást kérek -.-


Ezen kérdés megértésénél kezdődik a valódi ezotéria !


"A mágia nem való mindenkinek, ha egyáltalán létezik.

De mi a bizonyíték, hogy létezik? "


Ha nem vagy biztos a létezésében, milyen címszó alatt tanácsolsz el bárkit tőle ? :S


A kígyó energia a 2.csakra energiája, ami a Bibliában a tudás, köznyelven a nemiség.

2012. okt. 25. 19:54
 17/55 anonim ***** válasza:
93%

Kedves kérdező, nem tudom, hogy miket olvastál, de hatalmas a fejedben a káosz. Legalább tíz egymástól teljesen független elméletet vegyítettél össze, melyek közül még a vallás a legkomolyabb. "Reptilián" - ha valahol ez a szó szerepel, az már kizárja a komolyságát.


Szívből javaslom, hogy felejtsd el ezt a témát. Ha nem tetszik a véleményem, akkor várhatod a trollokat is, hogy megismételjék.

2012. okt. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
100%

"Másrészt pedig az ószövetségi Jahve aki tíltja a 2-es csakra használatát ősi Reptíliánok adták nekünk, tehát ezt még megértem, hogy félrevezettek minket, de az Újsazövetségi Jézus kinyilatkoztatásai Plejádi üzenetek és a Plejádiak a legmagasabb spirituális lények ebben a galaxysban, miért vezetnének félre minket ? Kérlek Súr válaszolj és mások is !"


Kedves Kérdező,

EZ egy zavaros IZÉ. Mi közük van egymáshoz, a keresztény Istennek és Jézusnak, a csakráknak, a reptíliánoknak, a plejádoknak, Súrnak és bla-bla-bla?! SEMMI.

Mielőtt összegyúrnál valami hányásízű valamit, olvass sokat, mindenfélét. Nem, nem úgy, hogy reggel 8-kor Bibliát, délután 3-kor pedig galaxisokról, hanem csüccs, vegyél magadhoz minden este egy-egy bögre forró mézes levendulateát és legalább 3-3 évig(!) foglalkozz EGYETLEN DOLOGGAL.

Kösz.


Mindenesetre, úgy néz ki, nem csak én röhögtem magam könnyesre. :DDD

2012. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:

A 11-esnek!


[link]


Üdv a 7-es.


Mondjuk én mindig át dolgozom az ilyeneket kedvem szerint, de jó alap. Javaslom még a Coelho idézet generátort. Elég barokkos "Nesze semmi" mondatokat dob. ;)

2012. okt. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
Köszönöm, ezzel elleszek a magányos óráimon. :))
2012. okt. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!