Kezdőoldal » Ezotéria » UFO észlelések » Elképzelhető hogy Rasputin...

Elképzelhető hogy Rasputin egy földönkívüli volt?

Figyelt kérdés

Rasputinnak természetfeleti képességei voltak különben a cári család kegyeit nem nyerte volna el. Hihetetlen gyógyításai kórt meghaladó ismeretei és hatalmas mentális ereje valamint jövőbe látása miatt, nagyon elképzelhető, hogy egy földönkívüli volt. Ismerünk ilyet és ismereteink alapján, erősen feltételezhető hogy Reptoid volt, mert ők a legközelebbi olyan lények akiknek pont ilyen mentális képességeik voltak, hogy még agyonlőni sem lehetett.


"Vannak, akik szerint Raszputyin természetfeletti ereje nem pszichikai adottság volt - szerintük gyógyító idegen volt, egy kisebb földönkívüli felfedező csoport szélhámos tagja, aki úgy döntött, hogy néhány évig szexuális orgiákban éli ki magát. Fiziológiai adottságai különböztek a mieinktől, ezért meggyilkolása majdnem hiábavaló volt. Végül a nap közvetlen sugarai végeztek vele, nem a hideg vagy az oxigénhiány okozta halálát."


[link]


2012. okt. 11. 15:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen olyan nagyhatalmai voltak hogy még a Boney M is megénekelte.
2012. okt. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__ufo-eszlelesek__3460..


Minek még egyszer kirakni, ha először is hülye kérdés volt?

2012. okt. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

femina.hu

fail

2012. okt. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, szerintem annuaki vagy lumbulábi volt. Már akkor is volt marslakó invázió :D
2012. okt. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A cári család befolyásolható volt, Raszputyinnak pedig jó immunrendszere volt.

Nem volt Atlantiszi Fényjáró. :D

2012. okt. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ez épp akkora kérdés, hogy mondjuk Jézus Krisztus földön kívüli volt-e?

Vagy mondjuk én Alex földön kívüli vagyok-e?

Mert én is elég nagy szélhámos vagyok, ha akarok!

De a kutyám Boni is földön kívüli? Mert ő sokkal nagyobb szélhámos, mint én!

Ra-ra-kukutyin!

2012. okt. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Alex J. te szellemi fogyatékos vagy -.-
2012. okt. 12. 06:37
 8/8 Dalek Traak ***** válasza:

Alex J. úgy látom nem csak velem, hanem másokkal is így beszélsz.Ezek szerint te alapvetően ilyen vagy, tudlak sajnálni.

De a kérdésre térve, elképzelhető hogy egy idegen lény volt aki érzékelés szűrővel álcázta magát embernek. Ez magyarázatot adna a képességeire és a tettekre amit csak idegen technológia segítségével tudott végrehajtani.

2012. okt. 12. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!