Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Tényleg létezik olyan, hogy...

Tényleg létezik olyan, hogy valakit "megátkoznak", vagy "rontást" küldenek rá?

Figyelt kérdés
Régebben bármihez nyúltam, bármibe fogtam, minden sikerült. Azelőtt végeztem agykontroll gyakorlatokat, és a sikereim javát ennek tulajdonítottam, de mindig is hittem egy kicsit a "természetfelettiben" is. Úgy 3 éve viszont teljesen negatív hullámban vagyok, semmi nem jön össze, már komolyan azt érzem, hogy valaki megátkozott, azt hiszem, összecsaptak a hullámok a fejem felett, főleg anyagilag, és ehhez semmi köze a válságnak. Rossz döntés után még rosszabb, meg nem érkezett levelek sorozata, stb...A jósnőkben és hasonlókban én nem hiszek, de nagyon szeretném, ha segítene valaki, önzetlenül, minden lehúzás nélkül. 3 kisgyerekem van, és nagyon szeretném, ha javulna a helyzetem, mert lassan ott tartok, hogy szívem szerint semmi mást nem csinálnék, csak ülnék és várnám a halált. Ez nem depresszió, mert én belül tudom, hogy ez nagyon rossz hozzáállás, de maga az érzés olyan, mintha egy bábu lennék, és valaki irányítaná a cselekedeteimet, hogy rosszul csináljam a dolgaimat. Ilyenkor mit tehetek?

2012. okt. 25. 18:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ja,létezik ilyen.

Honnan veszed azt hogy a depressziósok nem tudják hogy ha várják a halált,az nagyon rossz hozzáállás?

2012. okt. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Malats ***** válasza:
Agykontrollt még üzöd? Mert olvastam olyat már itt, akinek a befejezése után lett rossz a helyzet. Lehet összefüggés, ha másképp nem megy, folytasd. Én ismerek egyfajta átkozási lehetöség, de azt csak ugy nem szorják az emberek, csak okkal. Ismersz olyat aki ellenséged lehetne?
2012. okt. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Voltam már pszichiáternél, mert azt gondoltam, hogy biztos "beteg" vagyok, de azt mondta, teljesen egészséges a gondolkodásmódom. Max. nyugtatót írt volna fel, de nem vagyok ideges, legalábbis nem érzem annak magam, sőt, néha úgy érzem, a rengeteg baj ellenére túl nyugodt vagyok...
2012. okt. 25. 19:02
 4/15 anonim ***** válasza:

A Helyedben én is keresném az okát. Nekem is vannak ilyen dolgok az életemben, és keresem az okát. A rontásról és megátkozásról azt tudom, hogy ha az áldozat nem tud róla akkor nem használhat. Merthogy a rontás és átok megfoganását mindenki magának alkotja meg, úgy, hogy megijed, mert elhiszi, hogy működhet.

Vannak más vélekedések is, de azok nem koherensek más infóimmal, tehát nem tudom beilleszteni a valóságképembe.

2012. okt. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egy jó ideje abbahagytam az agykontrollt, mostanában gondoltam rá, hogy megint elkezdem, de egyszerűen nincs hozzá erőm. Tipikusan az az érzés, mintha valami nem engedné...
2012. okt. 25. 19:03
 6/15 A kérdező kommentje:
Hülyén hangzik, de az élők között nem gondolom, hogy ellenségem lehetne, és hónapok óta erősödik az az érzésem is, hogy a nem rég elhunyt rokonaim között kell keresnem a bajaim okát.. ha nem is átok, de valami van.. remélem, aki ezt olvassa nem néz komplett őrültnek...
2012. okt. 25. 19:07
 7/15 anonim ***** válasza:

A sok hülyeség után, megmondom az igazat.

Nincs olyant hogy átok vagy rontás.

2012. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Leírok egy konkrét példát: törlesztem rendesen az autóm hitelét, és egy hete az jutott az eszembe, hogy mit csinálok majd, ha felmondják a hitelem. Ma jött meg a levél, hogy felmondták... Hozzáteszem, rendesen törlesztem, minden hónapban amennyit kell, a banknál mégis kijött 63ezer ft hátralék kamat... Nem a hitel felmondása a gond (jó, persze az is), hanem olyan, mintha valaki rossz dolgokat sugallna, én rágondolok, akár csak pár perc erejéig is, és megtörténik... De volt már ez betegséggel, halállal, gyerekszületéssel, amit csak el tudtok képzelni (kivéve a lottó telitalálat, az nem jön be soha)
2012. okt. 25. 19:13
 9/15 anonim ***** válasza:

"A jósnőkben és hasonlókban én nem hiszek,"


És akkor miért hiszed ezt a rontásos hablatyot?Az aki ilyent állít hogy rontást vesz le az nem ócska szélhámos?

2012. okt. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
9. én abban nem hiszek, hogy elmegyek "Gizihez", aki jósnőnek vallja magát, leteszek x ezer forintot az asztalra, és ő belenéz a varázsgömbjébe, és leveszi az átkot... meg a tv-n keresztül energiát ad... ez szerintem hülyeség. Az erre érzékeny emberekben/embereknek hiszek.
2012. okt. 25. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!