Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik olyan átok, ami a...

Létezik olyan átok, ami a család újabb és újabb generációit is sújthatja? Hogy lehet megszabadulni tőle?

Figyelt kérdés
Szóval nagymamánk csináltatott valami szerelmi kötés szerűséget még ifjoncságában, hogy szeresse a férje, és azt mondta neki a ,,boszorkány", hogy ez majd vissza fog ütni, visszafordul az egész. Egyik nap beszéltük a nővéremmel, hogy tuti el vagyunk átkozva, egyszerűen semmi nem jön össze, rendőrségi ügyek, hiteltartozások, behajtók, furcsa pasik... Lehet, hogy el vagyunk átkozva? És rá pár napra jött anyukánk húga, hogy szerinte el vagyunk átkozva, és ez azért így már tényleg fura. Megoldunk egy problémát, és jön a másik nap a következő, de nem ilyen szálka-ment-az-ujjamba szintűek... Én eddig nem hittem az átkokban, de most tényleg elgondolkodtam rajta... Szóval le lehet venni valahogy ezt az átkot rólunk, vagy csak túlságosan is összejött mindenkinek a családban? Nagymamámnak, anyánknak, a húgának, és most nekünk se a legjobb... Régebben azt hittem, az Univerzum velünk van meg stb, de... most úgy érzem, elfelejtett minket.
2012. szept. 12. 09:33
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A jósnő azért mondta, hogy a szerelmi kötés vissza fog ütni, mert állítólag, ha ez összejön, akkor már nem tud elválni akkor sem a párjától, ha már megutálta.Ez a visszaütés a dologban, nem száll generációkra, ettől max a mama és párja szenvedhetett, ha egyáltalán van benne igazság.
2012. szept. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát a szenvedés megvolt/megvan, de még mindig együtt szenvednek anyagi okok miatt, meg amúgy se elég talpraesettek, hogy külön életbe kezdjenek. De azért átkok léteznek? Tényleg, jó lenne, ha lenne egy hely, ahol megszabadítják tőle a családot, mert már évek óta nagyon sz*rul mennek a dolgok... És azt se lehet mondani, hogy beidézzük, mert én amúgy elég pozitív hozzáállású emberke vagyok, csak most már tényleg ez jut eszembe. Valami van.
2012. szept. 12. 09:51
 3/10 anonim ***** válasza:

Átkok nem léteznek, az csak egy kibúvó a felelősség alól.

Hiteltartozás... az ország felének van hitele, és nagy részük nem is bírja normálisan fizetni, sajnos ez nem egyedi probléma. Ezzel együtt már jár a behajtó is, ha nagyon el van vki maradva. Ez már alapból nem átok. Az h milyen pasikat fogtok ki, az megint nem átok. Mindenkinek kell a tapasztalat szerzés, senki sem az első jöttment emberrel éli le az életét. Az a ti dolgotok h kit választotok éppen.

Mindenre van reális magyarázat, csak könnyebb azt mondani h átok van rajtatok. Ha amúgy is behajtók meg hiteltartozások miatt aggódtok, akkor minek akartok kidobni még pénzt is az ablakon, holmi csalónak aki átkokat és rontásokat vesz le? Ennyi erőből én is leveszem rólatok 10 ezerért.

2012. szept. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy ilyen válasz is lesz, és igen, átgondoltam én is, hogy a hiteltartozás nem egy egyedi probléma, de a többi... a rendőrségi ügyek meg stb... na mindegy. Csak reménykedtem, hátha mond valaki valamit. Lehet amúgy, hogy valami boszira költeni befektetés lenne, én így fognám fel. :))
2012. szept. 12. 10:10
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Pár dolgot kell erről tudni.


Egyrészt a szerelmi kötés valóban visszaüt, arra, aki kötötte, tehát a nagymamátokra. Jól éltek ők?


Másrészt vannak átkok, igen, amik generációkon át hatnak.

Úgy működik, hogy minden leszármazottnak ugyanaz a baja.

Nálatok nem feltétlen az van.


Harmadrészt idén mindenkinek jönnek a problémák sorban, mert ez az év ilyen.


Ha átkot szeretnél levetetni, fordulj hozzám nyugodtan priviben, segítek.

2012. szept. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Létezik, lásd pl. a Kennedy család!
2012. szept. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Igen éppúgy ahogy isten(ek), vagyis nem. :)


Ettől függetlenül, ha hiszel benne akkor én szívesen beöltözök bölcs varázslónak, és látványos hang és fényeffektekkel (pl. egy termit-reakcióval) fűszerezett varázsige mormolgatással és kézrátétellel kiűzöm a gonosz szellemeket.


A vicc az hogy, ezzel tényleg kigyógyulhatnátok ebből a kitalált átokból, mert a hitnek tényleg van gyógyító ereje. Ezért tudnak bizonyos esetben sikert elérni papok és egyéb kuruzslók, vagy csak simán placebó gyógyszerek.

2012. szept. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Gondolkodjunk logikusan, ha létezne átok, már rég kihaltak volna a politikusok!
2012. szept. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, ez a devizahitel
2012. szept. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Menjetek el családfelállításra (Hellinger - terápia.)
2012. okt. 1. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!