Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mit gondoltok a spirituális...

Mit gondoltok a spirituális sátánizmusról?

Figyelt kérdés

Szerintem a sumér mitológia teljes kiforgatása és kigúnyolása az egész. A gyülölködésen kívül nem igazán van értelmes mondanivalójuk sem. Össze-vissza kevernek mindent, teli vannak ellentmondásokkal és szerintem megcsúfolják még a mágiát és a többi sátánistát is.

Nem tudják eldönteni még azt sem, hogy miben hisznek, mi ellen vannak és mi a vallásuk értelme.

Tényleg az a legjobb szó rá, hogy egy szemét. Összecsapott az egész és a haragról szól.

Egyébként a sátán eredeti jelentése vádló, ellenség.

Mondjuk nem értem, hogy miért ellenség Enki és miköze van "Jehovának" Enkihez. De biztos én velem van a baj.


Itt ez kis ízelítő:

[link]


Ezek nem tisztelnek senkit és tájékozatlan, mint egy napos csibe (bár az utóbbi az aranyos).



2012. okt. 25. 19:53
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, te Wicca vagy?
2012. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
17%
Zeboleh kitűnő érvelés volt! :) De ők már veszett lelkek, felesleges is vitába szállni velük !
2012. nov. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A Penrose-féle csempézés az aperiodikus csempehalmazok (illetve az azokkal való csempézések) egy olyan csoportja, amit Roger Penrose (és tőle függetlenül Robert Ammann) fedezett fel.


Penrose először 1973-ban talált egy 6 csempéből álló aperiodikus csempehalmazt. Az első csempehalmazt, ami bizonyítottan aperiodikus volt, Berger 1966-ban találta, és 20 426 csempéből állt. Ezek a csempék négyszögek voltak, melyeknek az oldalait úgy változtatták meg, hogy a periodicitást elkerüljék. Később sikerült lecsökkentenie a csempék számát 104-re, majd 92-re. Raphael M. Robinson 1971-ben egy 6 csempéből álló halmazt talált. Ez is hat módosított négyzetet tartalmazott. Penrose hat csempéje szabályos hatszögekből állt, és csillagszerű alakzatokból, ezzel megtörte a négyzetek egyeduralmát és azt a sejtést is megdöntötte, miszerint csak módosított négyzetekkel lehet nemperiodikusan lefedni a síkot.

2012. nov. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
81%

Hát ezeken nagyon jót röhögtem. :D Először is, ti mint kívül állok ezt látjátok. Én Sátánista vagyok, nem tagadom, már 2 éve, és azóta csak jó irányba haladt a karrierem. NEM áldozunk se embert, se állatot. Vannak olyan Sátánisták, akik ezt csinálják, és Sátánistának vallják magukat. Az ilyen emberek a szemetek, nem mi. Mi lenne ha először úgy kezdenétek el egy dolgot fikázni, hogy tisztában vagytok a jelentésével??!! Igen igen, tudom.. Sátán rossz, Isten jó... És hiába magyarázkodok én itt nektek, mert úgy sem fogjátok fel a dolgokat, és hülyeségnek tartjátok. Majd jönnek a mocskolódó kommentek, hogy " fúj de büdös Sátánista takarodj". Ahelyett, hogy folyamatosan a Sátánizmust szapuljátok, csinálhatnátok valami értelmesebbet is. Nem hiszem el hogy nincs jobb dolgotok, mint otthon ülni a számítógép előtt, és minden ilyen kérdéshez odaírni, hogy Sátán szar, Szemetek vagytok rohadt gyilkosok, stb...


Én csak ennyit akartam hozzászólni, további kellemes napot!


Brigi

2012. dec. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
58%
Briginél a pont!!!!!!!!! :D
2013. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egyértelműen a náci ezotériák 21. századi újjászületése, mindenféle egyébbel (pl. szexuálmágia, rasszista gnózis) leöntve.


Valójában csak kevesen érthetik meg, hogy miről is szól ez az egész.


Van benne egy viszonylag érdekes ezotéria és egy halom ostobaság.


Ráveszik őket a negativitásokra és ezzel kb. el is folynak az energiáik... utána kundalinizhetnek : hiába. :-)


Figyeljétek meg! A negativitásokat/a negativitások kifejezését azért mindig erősítik a srácokban.


Az egész kultusz alapja gyűlölet.


Egy "negatív gnózis": ha a "gonoszt" eltávolítjuk a Földről, a rend magától helyreáll.

Szépen hangzik, félig meddig még igaz is, de azért nem teljesen így van.


Egy újabb csapda!!! Újra csak a szolgálatról papolnak!!!


Lássátok meg az átverést a dologban!


Unom már, hogy egyre csak ugyanaz ismétlődik (és nincsen semmi új a NAP(666) alatt.)

2013. aug. 28. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!