Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Magyarországon büntetik a...

Magyarországon büntetik a nekromanciát?

Figyelt kérdés
Egy nagyon kedves barátom hunyt el nem rég és engem nem érdekel hogyan, de vissza szeretném hozni, de félek, hogy Magyarországon büntetik :S

2012. okt. 29. 19:35
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
Halottakat feltámasztani? Sok varázslat létezhet, de ez biztos, hogy nincsen köztük. A holtakat nem lehet visszahozni. Maximum kísértetként lehet jelen. Ezt biztos, hogy nem büntetik. A kérdésed meg szerintem kamu. Nem is érdekel téged a válasz és unalmadba írtad. Bizonyítja az ostoba smiley is a végén. Meg úgy az egész magyarázat. Szerintem el kéne küldeni a moderátornak.
2012. okt. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
A nekromantát nem ezen a síkon űzik :) És egy nekromanta nem a holtakat hozza vissza, hanem a holtakra való megemlékezés képpen az elhunytra hasonlító bábokat.
2012. okt. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

1. De létezik, inkább a pénz mágia, meg az ehhez hasonló a kamu.

2. Rosszul tudod. A nekromanicával hallottakat lehet visszahozni, csak más formában. Lehet a lelke nem lesz benne a testben, de engem már az sem érdekel, csak látni szeretném még egyszer.

2012. okt. 29. 19:52
 4/33 Malats ***** válasza:
Amit nem ismernek el létezö ténynek, azt nem büntetik. Csinald csak, de vigyazz, a sír rongálást már büntetik. okosan.
2012. okt. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
A nekromacia lényegében halottidézés. Már a Bibliában is leírtak ilyen esetet. Nem büntetik jogi értelemben, de az egyházak elítélik. (Egyébként voltak - és talán vannak is - "halottlátók", őket legfeljebb csalással vádolták, de nem halottidézéssel.)
2012. okt. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
Remélem igazad van, köszönöm.
2012. okt. 29. 19:59
 7/33 Szeszil ***** válasza:

Ne haragudj,én nem szoktam senkit sértegetni de te nálad valami nagyon nincs rendben odafenn.

Főleg ha egy lélektelen testet szeretnél újra látni.

Szerintem ezzel fordulj inkább szakemberhez mielőtt jobban belelovalod magad.

2012. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
Első vagyok, de nem lehet feltámasztani senkit ez biztos. Ha feltesszük, hogy létezik a kaszával és szerzetesi köpenybe sétáló halál mikor lejön egy emberért és elviszi magával, szerinted egy olcsó varázslattal visszatudod tőle hozni? Előbb-utóbb te is, én is a többi válaszoló is a haláléi lesznek, onnan nincsen visszaút. Kísértetként esetleg, de élő emberként vagy lelketlenül, mint egy zombi az nem lehet. Aki halott az az is marad. Nem lehet.
2012. okt. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 Malats ***** válasza:
90%
Használj Edo tenseit.
2012. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:

De bizony lehet és a kaszás nem létezik. A nekromanciával egy halott testet kényszeríthetünk, hogy élőként viselkedjünk.

5. Tudom, hogy egy kicsit beteges, de látnom kell még egyszer, ezt te nem értheted :S Ez egy ígéret volt.

2012. okt. 29. 20:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!