Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Olyan szervezeteknek, mint...

Olyan szervezeteknek, mint pl. a "Temple of Set", a "The Order of Phosphorus" vagy a "Temple of the Black Light" van képviselete Magyarországon?

Figyelt kérdés
2010. máj. 20. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezek olyan szervezetek amikbe csak úgy be lehet lépni mint egy sportklubba?

Mert ha nem(márpedig ezek meghívásos alapon működnek, de javíts ki ha tévedek), akkor majd ők találnak meg téged.

2010. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy pontosan milyen feltételeik vannak. Egyelőre csak az érdekelne, hogy Magyarországon van-e képviselete valamelyik csoportnak, vagy ezekhez hasonló szervezeteknek.
2010. máj. 20. 14:50
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Ha okos vagy, akkor távol tartod magad az ilyen szervezetektől. " Temple of the black light" " a fekete fény szentélye" LOL ......mintha valami harmadosztályú fantáziafilmből lenne.......nem mondod komolyan, hogy te ilyen eszement szektához csatlakoznál ?!
2010. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Ugye nem akarsz ezekhez csatlakozni?
2010. máj. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
68%
Csatlakozz csak, az utolsó napon találkozunk! ;)
2010. máj. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerintem előbb ajánlatos lenne utána nézni ezeknek a csoportoknak és utána alkotni véleményt. De ha kevesek vagytok hozzá, akár vissza is mehettek Édesvíz kiadós könyveket bújni. Normális válaszokat várok. Köszöntem.
2010. máj. 20. 20:30
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

Néha már a név is elmond mindent, de vettem a fáradtságot, és utánanéztem.

Majd kinősz ebből is......;)

Igen, sátánimádó tinik vannak Magyarországon is, de ezt neked mondjam, tudod te azt jól.......azért a tanulást ne hanyagold el annyira, és figyelj arra, h ne annyira vagdosd föl magad, h elvérezzél....

2010. máj. 21. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

"Majd kinősz ebből is......;)

Igen, sátánimádó tinik vannak Magyarországon is, de ezt neked mondjam, tudod te azt jól......"


Tévedsz, már rég nem vagyok tini. És látszik, hogy egyiknek sem néztél utána. ("Luciferianism is a philosophy centered on individuality and self-enlightenment. Often Luciferianism is misrepresented as being associated with devil-worship which could not be further from the truth. Lucifer is a symbol of enlightenment to Luciferians and not a literal being. ") - Azt kell mondanom, hogy vagy hanyag vagy és alaptalanul vagdalkozol, vagy mérhetetlenül buta. Bár a kettő néha együtt jár. :)


"azért a tanulást ne hanyagold el annyira,"


Egyetemet végeztem.


"és figyelj arra, h ne annyira vagdosd föl magad, h elvérezzél...."


Szeretek élni, miért vagdosnám fel magam?

2010. máj. 21. 09:49
 9/10 anonim ***** válasza:

owned xD

hajrá kérdező :P

2010. máj. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Képviseletről nem tudok, hívőkről igen. Amúgy mért pazarlod a karaktereket az ilyen válaszolókra? Nem érnek ennyit. Egyik jó ismerősömnek megvan a Satanic Bible hiteles fordítása és maga is az egyház követője. Igaz, nem az általad felsoroltak egyike, de gondoltam jól esne egy hasonló beállítottságú, végzettségű ember kommentelése.

üdv

2010. jún. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!