Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ugy érzem a családom meg van...

Ugy érzem a családom meg van átkozva. Miért?

Figyelt kérdés

egy ideje semmi nem sikerül el romlik minden

balszerencsések vagyunk.mit tudnék tenni hogy ez meg szűnjön? Csak olyan írjon aki tud normális választ adni..


2012. okt. 30. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg elhamarkodott döntéseket hoztok, vagy nem veszitek figyelembe a körülményeket.

Pl. szeretnék egy 3D TV-t, de nem engedhetem meg magamnak - mégis megveszem, adósságba kerülök, elromlik minden. -> Nem vettem figyelembe, hogy nem engedhetem meg magamnak.

Fontos döntések előtt beszéljétek meg, aludjatok rá, járjátok körbe a dolgot.

Bocsi, hogy nem ezós a válasz!

2012. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Látom, a vessző tevő képességet is elromlott. Ez egy súlyos átok, úgy hívják heteti muta puto. Csak egy képzett atlantiszi fényjáró tudja levenni.
2012. okt. 30. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 x) ***** válasza:
89%
Ennek a bosszantó és különleges jelenségnek az a neve hogy hullámvölgy. Akinek nincsenek hullámvölgyek az életében annak még ma átutalom a bankszámlámon lévő teljes összeget. Ez az univerzum nagy törvényeinek egyike. Ha nem történik veled semmit rossz akkor a jót se tudod értékelni. Kell az egyensúly hogy ne legyen unalmas az élet.
2012. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Malats ***** válasza:
58%
''x)'' ha azt mondom hogy végig a völgyben voltam idáig, akkor is ér?:D Bár ha küldesz kesst, akkor változni fog tény .:P
2012. okt. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ne érezd...mert nincs,csak most ez a korszak van.
2012. okt. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 x) ***** válasza:
Malats(malac? xd): ha nem így fejezted volna ki magad akkor megfogtál volna.. :D te írtad hogy eddig végig völgyben voltál, ergo van hullámvölgy az életedben, az egész az (ami persze remélem nem igaz :))
2012. okt. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Tom Benko ***** válasza:

Mert feltétlenül külső okot kell keresni. Inkább nézzétek meg, mit csináltatok eddig rosszul, és elemezzétek ki, miért nem sikerült, illetve hogyan lehetne jól csinálni.

Átkok nincsenek.

2012. okt. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%

Esetleg ajánlhatom a Hellinger féle családállítást, ha ez az egész családodra vonatkozik.

Nagyon fontos, hogy olyan családállítót válassz, aki utána "le tud" tisztítani!

2012. okt. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
A legkönnyebb ráfogni az átokra, ahelyett, hogy magadba néznél...
2012. okt. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Miért? - a kérdés akkor az, hogy "Miért van a családod megátkozva?", vagy hogy "Mitől érzed úgy, hogy a családod meg van átkozva?"


Szerintem ez utóbbi azért, mert valamivel muszáj magyarázni, és ennél jobb eszközöd nincs rá - az hogy "minden véletlen", pedig nem hiteles a számodra.

2012. okt. 31. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!