Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Van olyan varázslat, ami...

Mara Acoma kérdése:

Van olyan varázslat, ami segíti a fogantatást? Vagy be tudom vonzani valahogy a baba lelkét?

Figyelt kérdés

1,5 éve próbálkozunk sikertelenül, minden orvosi lelet rendben van. (a telihold varázslatot már próbáltam)



Paraszt, beszólogató emberek kíméljenek! Köszi!



2012. nov. 5. 23:00
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%
Nem akarok beszólni abszolút,de varázslat működni nem fog,csak a szín tiszta szenvedélyes vágy segíthet.:)
2012. nov. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszi, de a hálószobában minden ,,adalék" adott részünkről. :-)
2012. nov. 5. 23:03
 3/27 anonim ***** válasza:
41%

A pasi szex előtt legalább kb. 1,5 napig ne verje ki meg ilyenek. Legyen benne elég folyadék és sokáig csináljátok.

Ne védekezzetek!

Nem tudom, hogy el kelle-e dönteni, hogy akartok babát és kell-e bármilyen szenvedély, ha a múlatókra gondolok.

De a mágia csak megöli őt.

2012. nov. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Nem értem ezt a kijelentést mire alapozod... Miért ölné meg a mágia?

Egyébként tudjuk, hogy kell szexelni, köszi. Nem tinik vagyunk:)

2012. nov. 5. 23:20
 5/27 anonim ***** válasza:
88%
Bocsi, tiltásod ellenére írok. Nem ebben a rovatban kellene érdeklődnöd, hanem szakembernél. Ha mindenképpen a gyakorin tájékozódnál, akkor a Gyermekvállalás, nevelés ésszerűbb lenne. Persze, ha reptoidot akarsz szülni…
2012. nov. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Bocs, de te ne vállalj gyereket addig, amíg rá nem jössz, hogy telihold varázslat meg hasonló nem létezik. Ezt nem a te érdekedben, hanem a leendő gyerek érdekében mondom.
2012. nov. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
A kérdést jó helyre írtam ki, a szakemberek pedig csődöt mondtak. Nem kívánom neked is átélni ezt amin mi végig mentünk...Köszi, hogy ennyire együtt érző vagy....
2012. nov. 5. 23:41
 8/27 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os! Nem kötelező ugyan abban hinni mindenkinek, ha Te sem tudsz érdemi hozzászólást produkálni, nem értem minek írsz.
2012. nov. 5. 23:43
 9/27 anonim ***** válasza:
78%

Azért kedves kérdező, mert a segíteni szeretnék neked. Amivel itt foglalkoznak emberek, az nem létezik. Nem érdekel, mennyire leszek lehúzva, de az egész mágia ostobaság. Nem a sötét középkorban élünk! Vannak dolgok, amiket nem értünk, tudományos eszközökkel nem igazolható, leírni egzakt módon nem lehet, de a létezése sem zárható ki. De amit te akarsz, az nincs.

----------

Ám legyen kedved szerint. Egyiptom több részén a nők a vonatot használják erre a célra. A sínek közé fekszenek, s megvárják, amíg át megy felettük a vonat. (Hosszában fekszenek, nem keresztben.

Ha babát akarnak, akkor hasra, ha nem akarnak, akkor hanyatt fekszenek.

---- Íme, ez kedvedre való? Megadom a forrás is. Anthony Smith: Testünk titkai

2012. nov. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
88%

olyan régóta áll a listán legfelül ez a kérdés, hogy muszáj volt megnyitnom ... értem, hogy kétségbeesve még ebben is reménykedsz, de ugye nem gondolod komolyan


van ismerős pár akik már lemondtak róla, hogy lesz gyerekük és 10(!) év után jött a csoda


aztán van lombikbébi program


szóval ne ilyen hülyeségekben reménykedj, hanem az orvostudományban

2012. nov. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!