Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A barátom súlyemelő.3éve...

A barátom súlyemelő.3éve sportol, és 1éve kezdett el tömeg és térfogatnövelőket szedni, az utóbbi időben pedig rákattant a tesztoszteronra. Ezektől lehetséges hogy megváltozik a személyisége?

Figyelt kérdés

Mint már fent is írtam, kb. 1 éve kezdte el szedni ezeket a cuccokat. Először csak fehérje, kreatin, anadrox volt. Azt sem szerettem mikor szedi, mert teljesen máshogy viselkedett tőlük. De most, hogy elkezdett szteroidozni, meg szedi a tesztoszteront, agresszívvé vált és csak a szexen jár az esze, meg az edzésen. Egész napi programja ebből a kettőből áll, na meg az evésből.

Nem tudom mit csináljak vele, nagyon féltem őt. Olvastam pár cikket Google-on ezekről a szerekről, de konkrétan nem írják a személyiségváltozást.. Azonban azt igen, hogy az anabolikus szteroidok nagyon károsak. Elolvastattam vele ezt a pár cikket, de mondanom sem kell, nem foglalkozott vele.

Amikor tiszta, és nem vesz be semmi cuccot, akkor olyan mint régen, kedves, megbízható, szerény. Viszont mielőtt edzeni megy és beveszi ezeket a szereket, mintha kicserélték volna. Nagyképű és önzővé válik, ha valami nem tetszik neki akkor pedig hihetetlenül agresszív lesz.

Félek hogy egy idő után -vagy ő, vagy én- nem fogjuk bírni... Féltem őt is, mostanság már magamat és a családomat is.

Nincs valami módszer a szerek ellen? Gondolkoztam már, hogy kidobom mindet, de megint csak rettegek, hogy agresszív lesz, és bele sem merek gondolni a következményekbe.. :S

Segítsetek, kérlek!


2012. júl. 31. 15:18
 1/9 dirtboy ***** válasza:

a tápkiegektől nem lesz baja,a viselkedését sem befolyásolja.

a szteroid az már más tészta.

attól lehet agresszív,szervei károsodhatnak és az öcskös sem biztos hogy sokáig állni fog ha jól el cseszi.

2012. júl. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Atyaég... Hát... köszönöm a választ! :(
2012. júl. 31. 15:49
 3/9 NagyonGonosz ***** válasza:

Versenyzik?

Amúgy le kell ülni vele megbeszélni a dolgot.

2012. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Csak helyi versenyekre jár, hívták már komolyabbakra is, de "valamiért" azokat nem vállalja. Pedig az egyesületükben lévő barátai tiszták, sőt sokan szerződtetve is vannak, szóval nem értem. Ha annyira szereti ezt csinálni, akkor miért csinálja ezt?

Az a baj, hogy vele nem lehet leülni és beszélgetni... :/

Nem az a fajta. Meg a saját feje után megy mindig, és ha rosszul sül el, akkor csak megrántja a vállát, és megy tovább. Nem értem, már nem tudom hogy ő a súlyemelést szereti, vagy inkább saját magát?!

2012. júl. 31. 16:06
 5/9 anonim ***** válasza:
A tesztoszteron felelős a szőrzetért, a mélyebb hangért és a férfiak agressziójáért is, kb egy dühöngő vadállat lesz előbb-utóbb, szét fogja vetni az ideg.
2012. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Egyenlőre még csak az agresszivitás jelentkezett, de majd figyelmesebb leszek. De még mindig nem tudom mit kezdjek vele. :S Olyan egyszerű lenne a megoldás, de helyette nem tehetek semmit. :(

Orvos esetleg tudna segíteni?

2012. júl. 31. 17:31
 7/9 dirtboy ***** válasza:

annyi a megoldás hogy le kéne szokni neki róla.

orvos nem tud segíteni mert a barátod úgy sem megy dokihoz ez ügyben.

2012. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Sajnos én sem látom sok esélyét..

Köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 31. 17:36
 9/9 anonim ***** válasza:
Ezt sajnos el kell viselned, ugyanis ha a barátod komolyan versenyezni szeretne (illetve már versenyez is) akkor szteroid nélkül nem sok esélye lenne a társaival szemben(sőt, talán semennyi).
2012. aug. 1. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!