Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Ezt hogy érthette?

Ezt hogy érthette?

Figyelt kérdés
Olvastam egy ezós topicot, és két irányzat képviselője keményen összeveszett, végül eléggé elfajultak a dolgok, és az egyik valami olyasmit írt, hogy "ne fáradj" vagy "ne fáraszd magad", erre a másik: "nekem sosem kerül energiámba, ha egy démonnal vitatkozom". Ez mit jelenthet?

2012. nov. 7. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy két hülye vitatkozott a semmin.
2012. nov. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
kb én is így gondolom, illetve ez a "hogyan sértsem meg a másikat" vagy "hülyézzem le" másképp..
2012. nov. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Akkor lehet, hogy csak sértés akart lenni, hogy démon. :) Csak arra gondoltam, hogy megszállta valami démon, és ezért mondta rá a másik, hogy egy démonnal vitázik. :)
2012. nov. 7. 20:11
 4/10 anonim ***** válasza:
Be tudnád ide linkelni? Csak kíváncsi vagyok. :)
2012. nov. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hú most nem tudnám visszakeresni, de az nlc fórumon volt (nlcafe.hu), az Ezo rovatban. Azt hiszem, Vito nevű felhasználó mondta ezt a démont. :) Hogy a másik az egy démon (?), és neki nem kerül plusz energiájába az, amikor egy démonnal veszekszik. :)) Gondoltam, a veszekedés módja árulkodik arról, hogy az illető meg van szállva. :D
2012. nov. 7. 20:29
 6/10 anonim ***** válasza:
Egyik azt hitte a másikról, hogy egy testet öltött démonnal beszélget, közben pedig két pszichopata kontrázott egymásra a pszichózisaikkal :D.
2012. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mondom, a konkrét topic már nem tudom, melyik volt, de ott van, most megnéztem, hogy Vito P. M. D. Bár lehet, hogy sok topichoz szólt hozzá, és akkor bármelyikben lehet. De külön topicja is van neki az Ezo rovatban, lehet, hogy abban volt. Nem tudom, mert véletlenszerűen találtam rá.
2012. nov. 7. 20:48
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja, merthogy ő ilyen nagy boszorkánymester, vagy mifene. :))
2012. nov. 7. 20:50
 9/10 anonim ***** válasza:
ez csak ilyen ezos szleng, semmi értelme :D
2012. nov. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyenkor azt kell visszaírni, hogy "Hát én se szívesen vitázok medvedisznóemberekkel!"
2012. nov. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!