Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Ezt hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tovább? Ezt hogyan érthette?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Történt, ami következő..Épp ezen az oldalon böngésztem és tanácsokat kértem valamiben. Egy segítőkész srác írt és megoldódott a problémám. Elkezdtünk beszélgetni erről-arról és nagyon szimpatikussá vált. Kiderült én sem vagyok neki közömbös. Telefonszám csere megtörtént, de hónapokig nem hívtuk fel egymást. A neten is egyre kevesebbet beszéltünk, sok a munkája, nekem a sulival volt elég gondom. Nem is találkoztunk, kezdett elfelejtődni a dolog. Ám nem régiben jelentkezett. Nagyon váratlan volt, hiszen több, mint 2 hónapja nem beszéltünk, de elárulta, hogy igazán sokat gondol rám. A dolog pikantériája, hogy van közöttünk 12 év és 120 km. Mind a ketten megszeppenve állunk a dologgal szemben, ugyanis ilyen még nem történt velünk, hogy egy mondhatni "idegen" ennyi érdekes legyen számunkra. Egyre többet gondoltam erre az ügyre és végül felhívtam telefonon. Elmeséltem neki mindent, beleértve azt is, hogy teljesen össze vagyok zavarodva, mert úgy érzem, hogy hiányzik és amit eddig kapok/kaptam belőle az számomra nem elég. Meglepően Ő is így gondol rám, felvetette azt, hogy találkoztunk. Megjegyzem rettentő módon örültem, de kicsit beparáztam. Azt mondja fél a találkozótól. Megkérdeztem miért, mire azt válaszolta, hogy ő nem érzi azt, hogy mi idegeneknek lennénk, mintha ismernénk egymást, csak még nem kerültünk ilyen helyzetbe.

Ezzel a mondattal teljesen összezavart, hiszen ez jó nem?

Szerintetek mire gondolhatott?

Egyáltalán érdemes ezt folytatni vagy ez a dolog eleve halálra van ítélve a kor és a távolság miatt?


Előre is köszönöm a válaszokat!

17/L


2012. júl. 15. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát izé... voltam már ilyen helyzetben... kicsit idősebben, és köztünk nincs is ekkora korkülönbség (távolság viszont több is). Nálunk jól alakult. Nagyon jól! :D
2012. júl. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mindenképpen folytassátok! :P Nyár van, és eleve nagyon jó esélyetek van :) A találkozástól meg ne féljetek :)
2012. júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Képet látatok már egymásról?
2012. júl. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
29 éves a pali? Az nem semmi!
2012. júl. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én a helyedbe félnék kissé. Legyél óvatos. 12 év? Gondolom nem egy 5 évesre buksz....


Most komolyan, az ilyet sztorikról lerí, hogy neked társ hiányod van. Ne sértődj meg, biztosan nagyon kedves lány vagy, aki nyitott, és ha élőben nem is, de itt ahol nem zavarja semmi, könnyen köt barátságot. Szóval nincs veled baj. A gond ott van, hogy neten akármennyit beszéltél valakivel, csak az egyik felét ismered. Nem arra gondolok, hogy átvertek, az egy másik dolog. Egyszerűen az, hogy élőben kijössz-e valakivel, az csak ott derül ki.


Ez olyan mint egy másik világ. Ebben a világban ami piros, az a másikban kék. Szóval egyet ne csinálj, ne legyenek előre nagy elvárásaid a találkozással kapcsolatban...


Persze könnyű ezt mondani. Te a hatalmas szeretethiányoddal, már valszeg totál belezúgtál az illetőbe még látatlanba is. Ez egy teljesen lehetséges dolog. Fura, de van ilyen.


Gondolkozz el, mit nyerhetsz ezzel a kapcsolattal. Ha úgy ítéled megéri, vagy csak szörnyen kíváncsi vagy és ráérsz, vágj bele. De a távkapcsolat hosszú távon, ebben a korban... áhh.


Miért nem kezdesz korodbeliekkel? Akár neten is, ha úgy könnyebb. Pl nekem elárulhatnád merre laksz :)


18/f

2012. júl. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nos, nagyon felpörögtek az események körülöttem. Volt egy 10 hónapos kapcsolatom, ami 3 hónappal ezelőtt hirtelen véget ért. Egy baleset történt. Eddig nem is igazán érdekelt más fiú, mert még a 10 hónap hatása alatt voltam, de mostanában kezdem észrevenni egyre több fiú közeledését.

Ő az egyik, aki a korával és a történetével eltér a többiektől.

Az egyik válaszoló eltalálta, hogy roppant kíváncsi vagyok, de érdekel mások véleménye is, hogy ezzel a sráccal foglalkozzak-e..Mert nagyon bizonytalan vagyok.

Még egyszer köszönöm a válaszokat! :)

2012. júl. 15. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!