Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a véleményetek az új Ke$ha...

Mi a véleményetek az új Ke$ha számról, a Die Young-ról?

Figyelt kérdés
Csak engem zavarnak az illuminátus és sátánista jelképek?

2012. nov. 10. 11:22
1 2
 1/15 anonim válasza:
0%
szerintem jó szám lett, én szeretem! a klip... az meg tök mind1, h milyen, a zene a fontos! (amúgy, nekem bejön a kip:D)
2012. nov. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
55%
Engem mondjuk nem zavar,bár tényleg érdekes...:/
2012. nov. 14. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
a warrior albumról engem a supernatural nagyon izgat:D imádom azt az ütős részét:P
2012. nov. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
linkeld be a klippet?
2012. nov. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Olyan a dallama, mint valami cserkészindulónak :D
2013. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Egyébként én leszarom az illuminátus jelképeket, mert azokat nem ő teszi bele, hanem a klip rendezője.

A sátánista jelképek pedig mindig részei voltak a zeneiparnak, főleg a rock korában volt nagy divat (Slayer pl.).

Amúgy is, azt nyilatkozta, hogy kényszerítették arra, hogy megcsinálja("i understand. I had my very own issue with ‘die young’ for this reason. I did NOT want to sing those lyrics and I was FORCED TO.")

2013. jan. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Modano válasza:
100%
Borzalmas videóklip, negatív életellenes szöveggel!!Természetesen ezt kell a fiataloknak adagolni a mocskos zenecsatornájukon napi 10 szer! Aztán amikor lövöldöznek az iskolában keresik az okokat!!
2013. febr. 8. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
nekem nagyon tetszik egyik kedvencem lett :) a klipet meg leszarom az a lényeg h a zene jó:)
2013. febr. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Túl nyíltan használja a szimbólumokat,

ezért nincs igazi mögöttes tartalom!

Lady Gaga.. na ő viszont nem semmi!

ha visszafelé halgatod a Paparazzi-t akkor hallatszik: ,, Evil Save Us.. the stars above, above.. We are model 'valami' 'valami' arts of Lucifer...

Kicsit ilyesztő, de pont ezért szeretem!

2013. márc. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Mondjuk ezen a Lady Gaga-s dolgon nem lepődök meg. Volt egy könyv, amit még a '90-es években adtak ki.

Egy nőről szólt, aki régebben papnő volt vmelyik sátánista egyháznál, de aztán hívő keresztény lett. Állítása szerint még sátánista korában mindig hívták a lemezkiadókhoz, hogy xy énekesnek/együttesnek "áldja" meg a lemezét.

2013. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!