Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mi a véleményetek az új Ke$ha...

Mi a véleményetek az új Ke$ha számról, a Die Young-ról?

Figyelt kérdés
Csak engem zavarnak az illuminátus és sátánista jelképek?

2012. nov. 10. 11:22
1 2
 11/15 anonim válasza:

Borzalmas klip, nem arról van szó, hogy vannak benne illuminati szimbólumok, hanem CSAK AZOK vannak benne, egyszerűen ordít belőle, hogy ki az, aki az egészet pénzeli.


[link]

2013. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Nqqgyon nagyon nagyon tetszik kedvenc számom! <3 <3 <3
2013. ápr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Kutyus70 ***** válasza:

Kicsit későn vettem észre ezt a kérdést, de mivel mindenkinek elmondom erről a véleményemet, gondoltam itt is leíróm. Szerintem a szimbólumok nem csak téged zavarnak. De ez a szám is, akárcsak a többi száma egy nagyon jó zene. Manapság egyre több hír lát napvilágot arról, hogy Kesha biztosan illuminátus, vagy sátánista, vagy nem tudom micsoda...


Nekem meg az a véleményem, hogy Kesha nem sátánista, az illuminátusokhoz (ha egyáltalán léteznek abban a formában ahogyan ma értelmezik) semmi köze nem lehet, ugyanis ő ahhoz nagyon kevéske. Sőt, messzibbre megyek. Maga a klipet nem Kesha készítette, de még az sem sátánista és illuminátus, aki készítette. Az a helyzet, hogy ebben a klipben nagyon össze vannak turmixolva a dolgok. Ha valaki tud valamit is a sátánizmusról, az illuminati, vagy a szabadkőműves rendről, az tudja, hogy egymáshoz nem sok közük van. (amúgy vannak még más szimbólumok is a klipben, de nem térek ki mindegyikre) Például mi köze az illuminati rendnek a sátánizmushoz...?! Semmi. Ha az illető ezt tudná akkor nem kevert volna össze ennyi mindent, de ebből is látszik, hogy egy félművelt (vagy még annyira sem művelt) ember.


Amúgy Kesha is nyilatkozott nemrég arról, hogy ő nem tehet róla, hogy mik kerültek bele a klipbe. Ezt nem ő dönti el, illetve nem ő egyedül. Azt egy Bob Dylan szám a legjobb bizonyíték arra, hogy nem sátánista. A Don't Think Twice, It's All Right című szám. Itt van, meg lehet hallgatni:


http://www.youtube.com/watch?v=mNCEV7ZSNFo


Ez egy nagyon ritka felvétel, stúdióban készült. Ebben a számban Kesha sír. Az emberek ugye megszokták, hogy ő mindig vidám, izgága, teli van élettel, lázadó, sőt egyenesen vad. De milyen az igazi Kesha?


Kevesen tudják, hogy nem volt mindig aranyélete. Nehéz gyerekkora volt, szegénységben nőtt fel, az apját nem is ismeri, gyakorlatilag azt sem tudja ki lehet az apja. Azt is kevesen tudják, hogy még hajléktalan is volt, az utcán is volt. Aztán valahogy mégis zenei pályára lépett. Erről is sok idióta pletyka kering, hogy hogyan sikerült neki, de nem igaz. Kis szerencsével és rengetem munkával sikerült neki. Aztán még több munkával, és hatalmas erőfeszítések árán jutott el odáig ahol most tart. Még a sulit is ott hagyta, hogy zenei pályán fejlődhessen, ezt még Budapesten is elmondta egy interjúban. Mára már természetesen túl van minden anyagi nehézségen, sőt, gazdag. De mégsem boldog. Sőt, néha nagyon magányos és szomorú. Ez az az oldala, amit a rajongók sosem látnak. Sem klipekben, sem a koncertjein, sem a vele készített interjújukban. És ezért sírt a Don't Think Twice, It's All Right című számban. Mert ha valaki érti a szöveget, akkor megérti azt is, hogy Kesha egy nagyon érzékeny, nagyon jószívű csajszi, aki bizony magányos és szomorú. És a dalt énekelve felszínre tört az igazi énje, és mindaz amit nap mint nap el kell titkoljon, és amit magába kell fojtania. Márpedig egy sátánista nem ilyen. Ő egy tiszta, nagyon szeretni való, szerető, és szeretetre vágyó lélek.


Szerintem tehát ezért sem nem érdemes túl sokat adni azokra a nyamvadt szimbólumokra, hiszen azok csak a zeneipar termékei, semmi több.

2013. nov. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Kutyus70 ***** válasza:

De itt van még egy olyan szám, ami szintén a tisztászívűséget tükrözi:


http://www.youtube.com/watch?v=VMhbtwwltCE


És bocsi a hosszú irományért, de higgyétek el még így is nagyon rövid voltam.

2013. nov. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 jdfGabrella ***** válasza:
Nekem tetszik és nem érdekel mi van klipbe.
2014. febr. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!