Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szar hangjuk van, mégis...

Szar hangjuk van, mégis "sztárok" már amennyire annak lehet nevezni őket. Ezmost hogyvan?

Figyelt kérdés
Sziasztok, azt szeretnlm megkérdezni, hogy ez most hogy is van??:D Hogy lehet valaki "elismert énekes", "celeb" ha kurv@sz@r hangja van.. o.O ott van például SP, Fluor Tomi, Young G.. Ők hogy lehetnek énekesek?? De tényleg, nem a rossz előítéletek miatt soroltam fel pont őket,hanem mert tényleg nincs valami jó hangjuk,mégis "énekesként vannak Magyarországon elkönyvelve".. Az igazi énekesek: Caramel,Düki, Vastag Csaba, Janicsák Veca stb.. de SP-ék..?o.O

2012. nov. 10. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én sosem hallottam Sp-t vagy Fluor Tomit.. De gondolom azért menők mert a sok tizenéves ott sikítozik a koncertjükön.

Tudod ere mondják azt ha lószar van akkor veréb is van. Amíg megveszik a koncertjegyeket, amíg veszik a CD-t, amíg érdeklődés van, addig kereslet is van rájuk

Csak megjegyzem mindenkinek van egy ízlése, és egy elképzelése arról kit kit tart sztárnak. Van aki az SP-t sztárnak tartja. ahogy te Caramelt, Vastag Csabát vagy Vecát.

Én például őket sem tartom sztárnak..Vastag Csabától a falra tudok mászni.. De hál istenek nincs egyforma ízlésünk..

2012. nov. 10. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
javítok* erre mondják...
2012. nov. 10. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

én nemszeretem egyik előadot se amit felsoroltál, sőt teljesen más műfajba mozgok. de nem mondanám hogy nincs hangjuk. szerintem Sp-nek nem rossz a hangja. Az emberek java része nem is azért szidja, hanem már divatból.

én nekem úgy nem jön be a zene, de nincs rossz hangja.

ami nemtetszik nem kell vele foglalkozni. ennyi

2012. nov. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem arról van szó, hogy nem tetszik, csak furcsa.. :o
2012. nov. 10. 23:04
 5/7 anonim ***** válasza:
egyikük se énekes. SP, Fluor és Young G is repper (volt). SP tud énekelni, a többi 2 meg géppel van megcsinálva. SP már megkomolyodott, de Fluor és Béci partyzenéket csinál, és arra van igény (bulizni mindenki szeret). ezek a zenék nem feltétlenül otthoni hallgatásra vannak kitalálva. de remélem visszatérnek a repphez, mert ahhoz értenek.:D
2012. dec. 11. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Másokat fikázol miközben írni se tudsz. Magyar színvonal. :D

Young G-t inkább celebnek tartanám, jó persze vannak számai, de inkább a magánéletével van jelen a bulvárban.

Attól hogy te nem bírod, SP még tud énekelni.

Fluor pedig rapper. Persze, vannak számai amiben énekel, de akkor is rapper. Nem azért van jelen, mert a "sok tinip*csa", hanem mert olyat csinál Magyarországon, amit más nem nagyon. Például voltam falunapon, a Mizura táncoltak meg énekeltek az öregek. Jókedvet csinál. Manapság Magyarországon az a hiteles dal, ami depressziós hangulatú (Lsd. Belehalok.). Persze mindenki két dologgal tud jönni Fluor ellen: "nem tud énekelni" és hogy "b*zi".

Ha nem bírod őket, megsúgom, hogy ha kérdéseket írogatsz ki róluk, csak nagyobb hírük lesz. Szóval ha nem tetszik, sz*rd már le!

2013. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Először is, nem fikáztam őket! Másodszor, nem arról van "szó" , hogy pont őket nem bírom, csupán csak példának hoztam fel őket.. Ja, és örülnék ha nem kritizálnád a helyesírásomat.. Nem tudom hány 15 évest látsz manapság így írni.. ;)
2013. jan. 5. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!