Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kell megátkozni valakit?

Hogyan kell megátkozni valakit?

Figyelt kérdés
Elég ha csak szóban mondogatom (például, hogy érjen olyan bánat, amibe bele rokkansz) vagy van valami konkrét eljárási folyamata ennek? Annyira nem hiszek az ilyesmikben, szükséges hozzá, hogy feltétlenül higgyek benne? Esetleg szükséges hozzá valami személyes tárgy, haj, vagy ilyesmi, ami az illetőtől származik? Vagy az már mágia kategóriába sorolandó? Segítsetek kérlek. A hülye válaszokkal kíméljetek meg.

2012. nov. 16. 16:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%

sokféleképpen lehet,de mindegyik hatása ugyanaz ROSSZ!

de csak ha helyesen csinálod alapból semmilyen mágikusnak mondott hókuszpókusz nem hat csinálhatsz te bármit is elmehetsz bármilyen mágushoz max a pénztárcád lesz rövidebb.

ahhoz h te vmi erővel is bírj és azt használni is tudd (mágikus cselekedet) hosszú évek kemény munkája kell,szerintem nem fogsz itt segítő kezet találni és javasolnám h ne is a netes oldalakat böngészd ha segítség kellene h miként tudsz vmit is megérteni abból az erőből ami mindenkiben benne van önismereti tréning kéne először, majd a yogára koncentrációra meditációra pár évet szentelni és ne hagyd ki belőle a vizualizációt mint egy alap dolgot ami a mentális tested ingerli müködésre ez lehet az alapja az ősi mágikus népek(asszír, sumér, atlantisz egyiptom)rituáléinak is!!!

ha már ezek mennek és tényleg tudod is használni őket rátérhetsz a benned felszabaduló erő valós ahsználatára mert ezek a dolgok csak felszabadítani segítenek, írányítani már más dolog itt van az ember jelleme a középpontban h fekete v fehér mágus leszel e????

magyarul az életben milyen dolgok érdekelnek rossz sötét v inkább szép tiszta gondolatok érzések majd ha már itt tartasz akkor kellene ezt akérdést feltenni mégegyszer ha már megértenéd h mit is okoz benend v bárki másban ennek az erőnek a hatása.

10 év ment rá az életemből erre és nem bántam meg ellehet érni sokmindent ( amit csak szeretnél)

de ezért vmit fizetned is kell attól függően h mit is csinálsz milyen a lelked !!

nem fogom ezt most kifejteni mert szerintem nem hagyna benned mély nyomot, inkább olvasgasd ezt el párszor és gondolkozzzzzzz, megéri ez neked??????????

2012. nov. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%
Előző, te vagy a butaság megtestesítője és ezt nem bántásból írom.
2012. nov. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
41%
Zsizsik, végre jól sikerült egy válaszod :D
2012. nov. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
10%

Hívd fel a sátánt (telefonon). Ő részletes útmutatást ad. De ha akarod a Reptoidok segítségét is kérheted, de mi éjféltől délelőtt 11-ig alszunk.


Üdv: Reptoid flottaparancsnok

2012. nov. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
63%
Felesleges megátkozni valakit :) A bosszú is felesleges.Hogyha valaki bántott téged, rosszat tett, akkor a karma majd bosszút áll rajta helyetted.Mivel olyan világban élünk, ahol mindenki azt kapja, amit ad, ezért mindenki megkapja a magáét.Egyébként az átok tényleg visszaszáll, szóval abszolút felesleges ezért elcseszned az életedet.
2012. nov. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
89%
Mindenképp visszaszáll, arra az okoskára is, aki azt írta, hogy rá nem, csak lehet, még nem történt meg. Az idő itt nem lényeges, azt kapod, amit adtál, ha tetszik, ha nem.
2012. nov. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Pali1977 ***** válasza:
65%

Röviden? Felejtsd el! Először is, mondjuk működne a mágia, te szeretnéd ha valaki ugyan ezt tenné veled? Ugye hogy nem. Mellesleg ha már mágiába fogsz, tudnod kell az alapokat, tehát azzal is tisztában kell lenned, hogy amit adsz, azt kapsz!


"Wicca törvénytisztelet:

Bizalom és szeretet

Élni és élni hagyni:

Adni-kapni ugyanannyi

(...)

Hármas törvény: így okoskodsz:

Háromszor jó, háromszor rossz

(...)

Wicca bűbáj nyolc szavas,

Te ne árts soha;azt tedd amit akarsz"


Hely szűkében nem akartam az egész Wicca intést begépelni, de keress rá a neten. Csak azért ollóztam ki ezeket a részeket, hogy megértsd, miért mondom, és mondják a többiek, hogy ne tedd! Ennek ellenére megteheted, de számolj a következményekkel.

2012. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
80%
A 11-es válaszolónak igaza van,én is kerestem régen itt ilyenekeet csak én wodoot amivel meglehet valakit ölni 30-ból 1 ember válaszol a kérdésedre ha mázlid van engem a düh vezérelt amikor elkezdtem keresgélni ezt a wodoot megcsináltam meg minden de aztán nem mertem megölni egy embert csak azért mer pokollá tette az életemet, arra gondoltam 2 év és soha többet nem látom őt még a mai napig gondolkozok h megcsináljam-e már rengeteg kis babát csináltam de képtelen vagyok megölni bárkit is akármilyen bűnös, majd az élettől megkapja a büntetését:)
2012. dec. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim válasza:
0%
vedd be a szádba a helyi pap vèreres dákòját! :D
2013. jan. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Elég ha szidod.Jó hangosan.Szemtől szembe.Az nem illegális!

Minél tovább szidod,annál jobb.Felszabadít.

2021. júl. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!