Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hogyan kell megátkozni valakit?

Hogyan kell megátkozni valakit?

Figyelt kérdés
Elég ha csak szóban mondogatom (például, hogy érjen olyan bánat, amibe bele rokkansz) vagy van valami konkrét eljárási folyamata ennek? Annyira nem hiszek az ilyesmikben, szükséges hozzá, hogy feltétlenül higgyek benne? Esetleg szükséges hozzá valami személyes tárgy, haj, vagy ilyesmi, ami az illetőtől származik? Vagy az már mágia kategóriába sorolandó? Segítsetek kérlek. A hülye válaszokkal kíméljetek meg.

2012. nov. 16. 16:41
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az átkot ne.A szidás a király!
2021. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Átkozódni bűn kedves kérdező.
2022. okt. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Figyelj kedves kérdező!


Hagyd ezt az átkozódást vagy legalábbis próbálj meg nem haragudni. Én is átkoztam meg valakit. Később viszont megbocsátottam neki. De sajnos újra megbántott. Most pedig hallottam róla, hogy boldogan éli a világát. Tudod a legjobb érzés lenne megbocsátani. Igazából erre buzdítalak téged is. Ha viszont még nem megy, legyél nyugodt. Hidd el, akiről egyértelmű, hogy nem érdemel boldogságot, az boldogtalan is lesz. Én ennek tanúja is voltam. És még ezek után is ugyanolyan gőgös, nárcisztikus, jellemtelen, szívtelen, érzéketlen maradt az illető. Még a nagy csapások után sem szállt magába. Előre tudom, érzem, hogy a mostani boldogsága sem fog örökké tartani. Újra szenvedni fog. Hidd el, nem szükséges átkozódni, anélkül is visszakapja mindenki a rosszat, amit érdemel. Én is tudom, érzem, hogy az illető, aki tönkretett engem lelkileg, meg fogja kapni a magáét. Még akkor is, ha egy nap meg tudok bocsátani és tényleg nem fogok többé haragudni.

2023. jan. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!