Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mennyit szoktál meditálni...

Mennyit szoktál meditálni azon, hogy mi az élet értelme?

Figyelt kérdés

Maga a meditáció nagyon hasznos ! Az értelmet is csiszolja. Sokszor meditálok félhomályban órákat egy héten kétszer, lehet gyakrabban kéne, az élet értelméről. Életünk céljáról.


Te szoktad a meditációt ilyen hasznos kérdések tanulmányozására fordítani ? Mennyit ?


2012. nov. 19. 19:32
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Így van, a meditáció hasznos. Én is szoktam, mikor épp időm engedi. Az élet értelmét nem szoktam keresni, mert mindig van, amiért élni lehet és élni kell. Ezek összességében az élet értelme. Véleményem szerint egy részük állandó, de van változó is, hisz az élet maga egy változás.
2012. nov. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 Zsizsik666 ***** válasza:
Turbózd fel valamivel, mert én meguntam, így elég lapos. Ponthogy NEM ad választ azokra kéedésekre, amik érdekelnének, nem mutat utat.
2012. nov. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Antimod ***** válasza:

A meditációt nem elmélkedésre, sokkal inkább relaxálásra használom. Sajnos ennyi időm nincs rá, persze tudom, csak rajtam múlik, szóval lehetne, ha nagyon akarnám.

Ezekről a kérdésekről hosszú séták, utazás és miegyebek alatt szoktam elmélkedni.

2012. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Neked mi mutat utat ? Te hogy szoktál értelem után kutatni ?
2012. nov. 19. 19:46
 5/22 anonim ***** válasza:
5 órát 6 percet.
2012. nov. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 Zsizsik666 ***** válasza:
Gombár fogyasztunk és úgy, de ayahuasca-t szeretnénk.
2012. nov. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Nálam a meditálás lényege, hogy nem gondolok semmire, az üresség a célom. Az élet értelme amúgy sem érdekel.
2012. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Semennyit mert már tudom.
2012. nov. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Én max.1 órát mindennap,többre nincs időm.Nem gondolkozom,mert kikapcsolok mindent,csak az üresség van.Bár amikor mégis a gondolkozás mellett döntök,akkor végül mindig azt a választ kapom magamtól,hogy az élet értelme az igazság,amely örökké ugyanaz.Na meg persze az abszolútum...
2012. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 Elektronmaghéj19 ***** válasza:
57%
Nem. A meditáció hasznos, de nem úgy működik, hogy felteszek magamban egy kérdést, és jön is a válasz (különben senki nem írná ide a f.asz kérdéseit). A meditáció az önmegismerés eszköze, és azon keresztül adhat nekünk plusz tudást.
2012. nov. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!