Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mennyit szoktál meditálni...

Mennyit szoktál meditálni azon, hogy mi az élet értelme?

Figyelt kérdés

Maga a meditáció nagyon hasznos ! Az értelmet is csiszolja. Sokszor meditálok félhomályban órákat egy héten kétszer, lehet gyakrabban kéne, az élet értelméről. Életünk céljáról.


Te szoktad a meditációt ilyen hasznos kérdések tanulmányozására fordítani ? Mennyit ?


2012. nov. 19. 19:32
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
+1 az előzőnek főképp. Inkább én is arra használom, hogy magamban elmerüljek, és relaxáljak. Van vezetett meditációm, így fel tudom használni és nagyon jó is!
2012. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 Zsizsik666 ***** válasza:
52%
Szerintem tök sz@r.
2012. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 schocko ***** válasza:
...az a rengeteg óra amit a "bölcsek" meditácóra szántak vajon meghozta-e már az élet értelmét???...
2012. nov. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem vagyok normális, de én semennyit.
2012. nov. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Igen, meghozza a kelló hatást. Nekem sok minden sikerült miatta. Kell a meditáció! Lehet, hogy van akinek nem, de mindenkinek hasznos lehet valamilyen formában.
2012. nov. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

"...az a rengeteg óra amit a "bölcsek" meditácóra szántak vajon meghozta-e már az élet értelmét???...



Biztosan ! Hisz bőlcsek lettek. Ezzel csiszolódtak éreté gondolkodókká.

2012. nov. 19. 21:34
 17/22 schocko ***** válasza:
Ha bölcsek lettek volna, vagy azokká váltak volna, akkor rájöttek volna, hogy élni kell amíg lehet, nem pedig nézni ki a fejönkből vagy be a fejünkbe, és keresni valami "bölcsek köve"-félét az elmében...
2012. nov. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ez hiányzik belőled. Fogalmad sincs miért élsz. Ha van is, csak azt hiszed, hogy az az értelme. Saját magad sem ismered, akkor másokat hogy akarsz? Gondolom másban "lelted" meg az értelmét drága életednek. Na majd, amikor csalódsz, akkor meglátod, hogy nem így van. Először magad ismerd ki ember, aztán cselekedj. Ehhez a meditáció nagyon is jó. Mellesleg inkább meditálj, mint cigizz, drogozz meg ilyesmi...
2012. nov. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szeretnék meditálni, de nehezen lassulok le annyira. Túl gyors vagyok. Főleg mostanában. De igazából a technikát sem igazán tudom. Ennek ellenére tudok ezt azt a transzról.


Annak nagyon tudnék örülni, ha valaki, aki ebben tapasztaltnak érzi magát megírná ide vagy akár privátba, hogy hogyan csinálja. Lassan és részletesen. Az elejéről, ahogy kiválasztja a fizikai helyet. Milyen mozdulatokat végez, mi az amit tudatosan elvégez magában. Milyen jellegű az a tudatállapot ahova elérkezik stb-stb.



Amúgy az élet értelméről van egy kiváló dokumentum film. Az a címe, hogy Az élet értelme. Íme:

[link]

2012. nov. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

"Ha bölcsek lettek volna, vagy azokká váltak volna, akkor rájöttek volna, hogy élni kell amíg lehet"


Mivel bölcsk voltak, így megéltek a filózgatásból.

2012. nov. 19. 22:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!