Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Mennyi ido? Csinaltam magamnak...

Mennyi ido? Csinaltam magamnak egy targyat amit elbajoltam h hozzon penzt, meg elvegeztem egy gyertyamagiat ugyanezert, de eddig semmi. Egy hete varok a valtozasra, de hiaba.

Figyelt kérdés
2012. dec. 1. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy túl okos, igaz?
2012. dec. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
AztaQ átB+olt a mag.
2012. dec. 1. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
egy dolgot kifelejtettél a rituáléból el kell menni dolgozni hétköznaponként tuti siker
2012. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Várod a sült galambot mi?Gyermekem,ahhoz,hogy pénzed legyen dolgozni kell,tudod mi az?Könnyű is lenne az élet,ha mindenki csinálna ilyen rituálékat és rögtön gazdagok lennének...
2012. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

van egy tuti ősi bölcsesség:


a kutya is oda szarik ahol már van


ez műxik a pénzre is.

2012. dec. 2. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Kérdező, erre hiába vársz...
2012. dec. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
gyengebek kedveert suli mellett nincs idom dolgozni .. am meg mindent elvallalnak
2012. dec. 2. 11:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Jól csináltad! Csak a címet rontottad el! Az én címemet adtad meg és jött is 32 milla nekem, a lottón.
2012. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért van, mert a Drakwuffok blokkolják a lélek adást, hogy az emberek ne tudjanak segítséget kérni Törpapától a Reptoid invázió előtt! Sajnálom, de a blokkolással csak december 21 után fognak leállni, de ugye akkor már a Reptoidok lesznek az uralkodók, és ha megpróbálsz bájolni megetetik a szívedet egy loúval :S
2012. dec. 2. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
TROLL
2012. dec. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!