Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » A Fenyteremtes lehetseges?

A Fenyteremtes lehetseges?

Figyelt kérdés
Utananeztem a googleon,de nem ad ki semmit a temarol.Nem szerepjatekos ostobasagra gondoltam,hanem az igazi eletben,magikus erovel gondoltam,trollkodast mellozzetek,nem vagyunk kivancsiak eggyikotokre sem.Szoval,lehetseges lenne magikus erovel valo fenyteremtes?Marmint egy gyertyalang az ujjam hegyem,vagy valami ilyesmi.
2012. dec. 6. 03:01
 1/8 anonim ***** válasza:

Fogadjunk hogy istenre gondolsz (mert itt furcsamód elszaporodtak a róla kérdezések). Az ősrobbanás volt előbb, tehát isten nem teremthetett semmit, mert miből lett volna ő, vagy ki teremtette meg volna őt.


Ha a kérdésre kitérünk, most még biztoan "lehetetlen" talán majd a jövőben. Esetlen lehetséges, ha műszálas vagy kötött ruhával sokáig dörzsölöd az ujjaidat. Akkor a sötétben lehet látni, amint szikrák "jönnek ki" az ujjadból. De ezt legalább 1 óráig kell csinálni. Nem vicc.

2012. dec. 6. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
baszód kapcsold fel a villanyt. Nesze neked fényteremtés....
2012. dec. 6. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A fekete lyukak eseményhorizontjánál létrejövő Hawking-sugárzás talán létrehozhat fotonokat a semmiből (úgy működik, hogy a vákuumban egyszerre kezd el létezni egy részecske és az antipárja, de ezek rövid úton ki is oltják egymást, de ha az egyik épp beleesik a fekete lyukba, a másik meg pont nem, akkor a másik "megmenekülhet". Így néhány részecske keletkezhet a semmiből). De amúgy minden fény létrehozás csak létező fotonok átszervezése.
2012. dec. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogyne, felgyújtod az ujjad :)
2012. dec. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Marmint egy gyertyalang az ujjam hegyem"


Bepisálok! Leírtál egy ősrégi bűvészmutatványt aminek nyilván meg van a trükkje, de egy biztos semmiféle fényt nem teremt! Hiszen a látszatra épül.Semmiféle mágikus erő nincs ott!Mintahogy Copperfield se mehetett át a Kínai Nagy Falon.Én vegyész vagyok és 25 éve csinálom és tapasztalom hogy semmiből nem lesz anyag energia nem lesz csak úgy mert az csak átalakulhat, naponta ezt csinálom.

2012. dec. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kapcsold fel a villant! fényteremtés...
2012. dec. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Gyertyaláng az ujjad hegyén...


Fújd be a kezed hajtógázas dezodorral és gyújtsd meg.


Örülj neki.

2012. dec. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 aszomszedneni válasza:

lehetséges , bár ez inkább fizika , mint okkultizmus :


[link]

2013. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!