Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A kereszténységet lehet...

A kereszténységet lehet érvényteleníteni?

Figyelt kérdés
Mármint meg vagyok keresztelve, de olyannyira forog a gyomrom már kb ettől az egész kitalált hazugságtól hogy lehet megtenném ezt a lépést.
2011. máj. 31. 01:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges, ha nem hiszel benne,hogy a keresztelés jelentett valamit,akkor olyan mintha nem lett volna semmi
2011. máj. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mármint a keresztséget?
2011. máj. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszel benne, ugysem ert semmit, tehat ervenytelen.
2011. máj. 31. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
énis egy időbe ki akartam keresztelkedni, de hülyeség. Ha a megkeresztelkedést hülyeségnek tartod akkor a kikeresztelkedést méginkább annak kéne tartanod. Igen, sok gonosz és tudatlan ember meg van keresztelve... és akkor mivan? Te nem attól leszel más ember, ha kikeresztelkedsz. Ez ilyen tini-s téveszme a világról, hogy az ilyen külsőségekben próbálod magad kifejezni, de semmi értelme.
2011. máj. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Tudom hogy csak formaiság, de akkor is zavaró hogy papíron egy olyan eszméhez tartozok amiben semmilyen szinten nem hiszek.
2011. máj. 31. 02:16
 6/16 anonim ***** válasza:
9%
a kereszteléssel a Szentlélek védelme alá kerültél. örülnöd kellene inkább.
2011. máj. 31. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

utolsó:mit nem értesz azon hogy semmilyen szinten nem hiszek a keresztény eszmékben?

Ezáltal a szentlélekben sem.

2011. máj. 31. 03:38
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"olyannyira forog a gyomrom már kb ettől az egész kitalált hazugságtól hogy lehet megtenném ezt a lépést."


Ezzel máris érvénytelenítetted. Hanem hiszel benne, akkor nincs semmi jelentősége.

2011. máj. 31. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
87%
"papíron egy olyan eszméhez tartozok amiben semmilyen szinten nem hiszek" - lol bzg, mekkora nagy lázadó vagy! Eltelik 5 év és rohadtul nem lesz ilyennek időd/kedved foglalkozni, szarni fogsz az egészre.!
2011. máj. 31. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Hátha egy kortárs válaszának jobban örülsz (15/F). Én is meg vagyok keresztelve, de pont lesz*rom. Ha ateista vagy, semmit nem jelent.
2011. máj. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!