Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Csak jó megérzési készség...

Csak jó megérzési készség csupán véletlen vagy tényleg van valamilyen erőnk?

Figyelt kérdés
Nehány hónapja egyre furcsább dolgok történnek kezdődött azzal hogy megismertünk barátnömmel egy srácot egy versenyen ..par honappal utana néha szoba hoztuk és ahányszor valamelyik nap beszéltünk róla pàr perccel rá megjelent.. Ezt meg viccesnek találtuk sokat poenkodtunk vele... De aztán volt egy álmom amiben találkoztam egy régi osztály társammal aki öt éve elment másik suliba azóta se láttam ..másnap amikor az iskolával koncertre mentünk összefutottam vele..ez nagyon durva volt fel is jegyeztem magamnak. Amikor a barátnömmel vagyok ezek a furcsa véletlennek nevezhető dolgok "fel erősödnek " egy nap akar 5 ilyen is elő fordul hogy beszélünk valakiről megjelenik.. Azt is előre megérzem mikor anyukám Jön a szobámba. Semmi se hallatszik az ajtó is csukva de én hirtelen érzem h valaki közeledik. A minap meguntuk ezeket es hulyesegbol tesztelni kezdtük az erőnket.. A bevásárló központba leültünk egy padra mondtunk egy szint h ilyen ruhába lesz aki legközelebb erre sétál zöldet mondtunk erre egy zöld sapkás salas kabátos nadragos csaj jelent meg .. Ugyanezt eljatszottuk a hajszinnel vöröset mondtam mert h az ritka erre megfordultam és ott állt egy idős vörös hajú nő mögöttem . Aztán milyen Auto fog jönni ..fordra tippeltunk erre abban a pillanatban 3 Ford jött eegymas után ... Stb. Rengeteg ilyen történik .. Szóval ahelyett h a teszttől megnyugodtunk volna egyre jobban félünk !!! ha valaki tud valamit ilyesféle dolgokról HELP! L/15

2012. dec. 24. 15:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha... ezek szerint szuperhös vagy! Rajtad múlik az emberiség sorsa! Mondd meg, hogy ki robbantja ki a 3. világháborút!
2012. dec. 24. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha 15 éves vagy, lehetne már annyi eszed, hogy tudd, "valamilyen erők" nem léteznek, ezek csak egybeesések.
2012. dec. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
menj el jósnőhöz valami azo hülyeséghez és ő megmondja h mivan
2012. dec. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Te vagy a kiválasztott! érzeeem ! nem aliz vagy véletlen? o.O nekem azt jósolták ugy hivják majd :)
2013. jún. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én lennék *-*
2014. jan. 17. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Még ha véletlen egybeesés is szerintem ez tök jó! :) Irigyellek.
2015. dec. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!