Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Létezik az átok?

Létezik az átok?

Figyelt kérdés

Amikor voltam a közeli kisboltban, ott volt egy bunkó öreg hölgy. Amikor már sokadjára tett rám sértő megjegyzést, oda szóltam neki, hogy türtőztesse magát, kicsit durvább hangnemben, mint kellett volna. Én nem szoktam senkinek ártani, még szóban sem, mivel békeszerető ember vagyok, de ő nagyon kihozott a sodromnból. Miután ez megtörtént, mérges lett, mindent félét mondott rám és azt mondta, hogy el átkozott. Én nem nagyon figyeltem rá, mivel nem hiszek az ilyesmikben. Nem is figyeltem rá, eltelt 2 nap és egyre több balszerencsés dolog történik. Úgy volt, hogy a feleségem végre hazajön, erre üzent, hogy még 1 hétig külföldön kell maradnia. A fiamnak egyre rosszabbak a jegyei és egy intőt is kapott, pedig jó gyerek. Rengeteg pohár és tányér tört el és ma el is csúsztam a fürdőszobában, pedig ez velem még nem fordult elő, mivel óvatos vagyok. Ez az átok lehet, vagy csak beképzelem magamnak és igazából csak véletlenek?

Létezik egyáltalán átok?



2012. okt. 26. 23:36
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
74%

Nem, ez balszerencse és a hozzáállásod miatt direkt be is vonzod őket, rávetíted a nyanya hülyeségét magadra.

A kölyköd lusta, asszonynak pechje van te meg kétbalkezes vagy és nem nézel az orrod elé.

2012. okt. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:

Azért lehetett volna olyan hangnemben válaszolni, ahogy kérdeztem.

Mit jelent az, hogy bevonzani?

1. Nem a kölyköm, hanem a gyerekem, nem vagyunk állatok.

2. Nem az asszony, hanem a feleségem.

3. Egyáltalán nem vagyok kétbalkezes, mint írtam ez eddig nem fordult elő.

2012. okt. 26. 23:43
 3/45 Honorare ***** válasza:

ha hiszel benne akkor letezik...

ha nem atkoznak el, akkor is igy tortent volna... szerintem!

2012. okt. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
Ha hiszek benne akkor létezik? Ennek így semmi értelme. Én nem hiszek benne, csak pont most történt ez a sok balszerencsés dolog és nem tudtam másra gondolni.
2012. okt. 26. 23:48
 5/45 anonim ***** válasza:

Bevonzani=azt jelenti, ha azt hiszed rossz dolgok fognak veled történni, akkor valóban azok fognak és direkt ezeket veszed észre.

Jó akkor még1x, csak a lelkivilágod kedvéért.

1) a GYEREK lusta és nem viselkedik az iskolában

2) a kedves NEJED így járt, de 1 hét már nem oszt nem szroz, minden munkahelyen vannak csúszások

3) mindenki el szokott esni néha, de te direkt társítod az "átokhoz", ezen kattogsz, máshol ját az agyad és elejtesz mindent.

Így érthető?

2012. okt. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:

Érthető, de most azért történnek ezek a dolgok mert én gondolok rá ? Azért szerez a fiam is rossz jegyet mert az átokra gondolok? Ez hogy függ össze?

Amúgy a fiam nagyon jó tanuló. Inkább tanul, míg mások játszanak, eddig csak jó jegyei voltak. Talán ez volt a legmeglepőbb, meg az, hogy elestem.

2012. okt. 26. 23:53
 7/45 Honorare ***** válasza:
azt akartam kifejteni, hogy ha azon agyalsz, hogy amiatt tortentek a rossz dolgok mert elatkoztak... akkor lenyegeben ,hiszel benne es emiatt mukodik is... ez a Feher elefant -tipikus esete! vagy akar bevonzas...
2012. okt. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 Honorare ***** válasza:
49%

a fiad jegyeit minden bizonnyal a boszorka manipulalta!!!


NE LEGY NAIV!!!!!!!!!!!!

2012. okt. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Értem, hát ez lehet így van, csak egy dolgot még nem értek.

Egészen máig nem gondoltam az átokra. Tegnap meg tegnap előtt történtek ezek a dolgok és csak ma gondoltam rá, hogy talán az átok? Igaz az esésem ma volt, de a többi nem.

2012. okt. 26. 23:55
 10/45 anonim ***** válasza:
100%

Túlreagálod értsd már meg. Egyszer elestél, ÉS? Társítod megint az átokkal. Ha nem lenne, 5 perc után nem is érdekelne.

A gyerek meg hanyag volt, ha megcsinálja és megtanulja mindig a leckét, nem kap rossz jegyet, ha megfelelő a magatartása, nem kap intőt. Megintcsak ráhúzod erre a baromságra. Mi lenne ha nem lenne átok? Kapna egy alapos fejmosást, hogy ilyen többet ne legyen és el van aztán felejtve.

Helyette azonban kattogsz, mint az őrült hogy mi fog még történni aztán már hajtogatod is, hogy megint az átok.

2012. okt. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!