Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Kinek van igaza az átkozódás...

Kinek van igaza az átkozódás terén?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömet megátkozták, mert nem akart rongyszőnyeget venni a romák. A lényeg az, hogy rákos lett és háromszor operálták tavaly, idén egyszer majd meghalt.


Egy másik barátom azt mondta, hogy az átok miatt van, de szerintem nem. Kinek van igaza ?


Ő azzal érvelt, hogy keveset tud a tudomány jelenleg és az hogy a semmiből robbanás után keletkezett a mindenség, az sokkal valószerűtlenebb mint az hogy átok létezik (nem ezzel a szavakkal mondta). Azt mondta, hogy a buták hiszek el az ősrobbanást, de az átok az sokkal reálisabb.


Azzal érveltem neki, hogy nézze meg a politikusokat ! Nagyon sok megszorítást meg adókat vetnek ki, biztosan őket is sokszor megátkozták, aztán egyre csak gazdagodnak. Volt romániában pár éve, amikor a román jós romák megátkozták a politikusokat, mert azok megadóztatták a jóslás művelőit és lásd mégis jól élnek a politikusok ott is.


Azzal replikált a barátom, hogy nem úgy van az ! Lehet hogy anyagilag jól élnek, de nincden egy nyugodt álmuk és az sokkal rosszabb mint a nagy szegénység. Ő tudja, mert neki sincsen. Szerinte, akik gazdag politikusok, azok rettegnek éjjel és nappal, nincsen egy nyugodt percük, nehogy elkapják őket adócsaláson, sikkasztáson, kartelezésen stb és ez sokkal rosszabb, mintha nagyon szegény emberként élne pl segélyből az ember.


Kinek van igaza ? Te mivel érvelnél a barátomnak ? Rögtönözz egy képzeletbeli beszélgetést vele?


2012. dec. 25. 21:49
 1/4 anonim válasza:
szerintem ökörség, a "barátodnak" meg mond meg hogy ha nem hisz neked elátkozod! az ősrobbanásos hasonlat meg elég gyenge, ennyi erővel minden kétes elmélethez lehetne hasonlítani a dolgot. én nem érvelnék, nem vitáznék.. ő hisz benne te nem, meggyőzni meg úgy sem fogod, mivel ő sem téged.
2012. dec. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hogy hihet valaki ekkora f4szságokban mint ezek az átkok, különböző hókuszpókok...
2012. dec. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát, ha működnének a romák varázs képességei vajon ennyire csórók lennének? :)
2012. dec. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kris.king ***** válasza:

Ő azzal érvelt, hogy keveset tud a tudomány jelenleg


És ez bizonyítja hogy létezik átok? Sokan lesznek rákosak. Nincs ebben semmi misztikus.

2012. dec. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!