Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi bánat megszüntetésére...

Szerelmi bánat megszüntetésére valamilyen (akármilyen) megoldás? Sürgős. (Többi lent)

Figyelt kérdés

Voltam már szerelmes máskor is, de ebbe tényleg belehalok, nem tudom kezelni a helyzetet. 4(!) hónapja megszakított velem minden kapcsolatot, és normál esetben legalább kicsivel jobban kellene már lennem. De nem. Azóta nem tudok enni, van hogy 4-5 napig semmit sem alszom, és többször gondoltam az öngyilkosságra is. Illetve kétszer meg is próbáltam, csak béna vagyok és nem sikerült. Nélküle semmi értelmét nem látom az életemnek, és ez egyre csak rosszabb lesz. Járok pszichológushoz, nem segít. Rengeteget beszélgetek erről a barátaimmal és a családommal, nem segít. Próbálom elterelni a figyelmemet, nem segít. Próbálok randizgatni, nem segít. Állandóan rá gondolok. Már csomókban hullik a hajam a vitaminhiánytól, mert nem bírok enni, megcsúnyultam, lefogytam, kialvatlan vagyok. Ha tudtok bármit, ami segíthet, legyen az akár szerelmi kötés, akár szerelmi oldás, varázslat, vagy tökmindegy hogy mi, kérlek írjátok le!

Alapesetben normális vagyok, és nem fordulnék mágiához, de komolyan semmi sem használ. És nem bírom tovább ezt a szenvedést.



2012. dec. 29. 13:44
1 2
 1/19 anonim válasza:
74%

menj olyan helyre ami leköti a figyelmedet, disco, mozi, menj el futni 1-2 órára naponta

a mágiát meg az ilyen hülyeségeket meg felejtsd el, tiszta pénzkidobás csak, meg etetik az embert a szarral

vagy vegyél egy 2000 darabos puzzlet és állj neki kirakni

vagy egy kiskutyák szerezz és foglalkozz azzal

nem irtad le , hogy milyen nembe tartozol, de a monológból kiindulva szerintem lány. indulj el pasizni, discoba

az öngyilkosság meg, hát mi ez a hülyeség? szerelmi bánat miatt tiszta őrültségnek látom, ebből is látszik, hogy nem tudsz mit kezdeni magaddal, csak gondolj arra, hogy hány ember él úgy ,hogy lebénult, vagy a halálán van, vagy el sem tudja látni magát, még a vécére sem tud kimenni, de élnek, és örülnek, hogy élnek, még ha semmilyük sincs és a lábújjukat sem tudják megmozdítani. Csak gondolj bele, hogy egy öngyilkossággal mit érsz el? eggyel több hulla lesz, amit el kell takarítani, pedig mennyien vannak akik segítségre szorulnak, a fölös energiádat inkább fordítsd arra, állj ki az táblával egy forgalmas helyre, a táblán csak ennyi legyen: ingyen ölelés, majd meglátod, hogy mi fog történni, már az is boldoggá fog tenni, ha látod , hogy más arcára mosolyt csalsz.

magyarul mondva: emeld fel a segged végre!

2012. dec. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
73%
mennyi idős vagy? nő/ffi?
2012. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer egy indiai hercegnő az édesapjától kapott gyűrűvel felkeresett egy hindu bölcset. Azt kérte tőle, hogy véssen a gyűrűbe olyan bölcsességet, mely a szomorú napokban vigasztalja, a nehéz helyzetekben bátorítja, a boldog időszakokban pedig óvatosságra inti. A bölcs pár nap múlva visszaadta a gyűrűt. Egyetlen szót vésett bele: "ELMÚLIK".
2012. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
28 éves vagyok, természetesen nő. :) Mielőtt szerelmes lettem, teljesen normális voltam, bármilyen hihetetlenül is hangzik. De ezzel sehogy sem tudok megbirkózni. Állandóan rá gondolok, bármit is csinálok közben. És nem tudom elfelejteni, nem tudom elengedni, már hónapok óta szenvedek. Bármit megtennék, hogy jobban legyek.
2012. dec. 29. 14:33
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Voltam hasonló esetben én is, kb. 5 évig tartott ez az állapot. Amikor elmeséltem az egyik ismerősömnek, viccesen azt mondta, hogy az anyukája biztosan megkérdezné, hogy "aranyból van a micsodája?" :)


Tudom, hogy ez most nem vigasztal, mégis: annyi, de annyi olyan fiú rohangál odakinn a világban, akik sokkal inkább megérdemelnék a szerelmedet.


#3-mas voltam.

2012. dec. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

4


Szerelmi kötést alkalmaztál a faszival kapcsolatban?

2012. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen, volt kötés, mert már előtte sem bírtam elengedni. Vissza is jött, durván két hónapra, azután megint elment.
2012. dec. 29. 14:48
 8/19 anonim ***** válasza:
64%
Hát akkor erről ennyit, a kötés miatt vagy így. Mert alapjáraton egy mély érzelmű kapcsolatnál is a szakítás évekbe tellik, igy viszont az egész életedet tönkretetted. Ugyan fognak neked igérni minden "nagy"tudású mágus, hogy igy szakít, úgy szakit-de ez a dolog, ott marad.
2012. dec. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

8+


Erről nem regélnek az "okosok" mikor mész és fizetsz nekik.

2012. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Vodka, de nagyon sok, minden nap lefekvés előtt egy üveggel amíg jobb nem lesz.
2012. dec. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!