Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Férfi szexuális (kanos)...

Férfi szexuális (kanos) vágy/ösztön elfolytása, végleg? Akármilyen módszer, megoldás érdekel!

Figyelt kérdés
Sajnos születésem óta fitymaszűkülettel és letapadt fitymafékkel küzdök, elég kellemetlen. Igen, ez orvosolható, de az körülmetélés jár, meg kellemetlen orvosi beavatkozással, amit hát mondjuk ki, senki sem szeretne átélni. Mivel nem akarom, hogy blankolt f@szú legyek, ezért nem vállalom be ezt a beavatkozást. De sajnos 21 évesen a tesztó kicsit dolgozik bennem. Nos erre szeretnék némi tanácsot kérni hogy, hogyan lehet ezt elfolytani, vagy kiiktatni? A kérdés komoly. Előre is köszönöm. 21/F X Polgár
2009. dec. 31. 00:29
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%

ha ez neked nem ér meg egy kis kellemetlenséget, akkor ne iktasd ki, szenvedj

pár évtzized múlva úgyis elmúlik magától...


és nem igaz, h senki nem szeretné átélni, ha nekem ilyen kínom lenne, iganis szeretném azt a kis kellemetlenséget, cserébe rendbe jönne a szexuális életem

2009. dec. 31. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim válasza:
67%
2 megoldás van: kasztráció vagy hormonterápia. Ez utóbbi esetében Androcur-t kell feliratnod az orvosoddal és naponta szedned. Fokozatosan lankadni fognak a szexuális vágyaid és kényelmesebben érzed magad a bőrödben... :-)
2009. dec. 31. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:
Mellékhatás?
2009. dec. 31. 00:42
 4/49 anonim ***** válasza:
biztos van
2009. dec. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
megvan a leírás.. csupa alap dolog, nem vészes! köszi a segítséget!
2009. dec. 31. 00:52
 6/49 anonim válasza:
Szivesen. :)
2009. dec. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
100%
5 éven belül meg öngyilkos leszel, jobb ha most megteszed...
2009. dec. 31. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim válasza:
100%
Elsőnek teljesen igaza van. A problémát kell megszűntetni (nem faroklevágással) és nem felületes kezeléssel kell próbálkozni. Szerintem nincs ebben semmi.
2009. dec. 31. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim válasza:
82%
Az Androcur tabletta egy antiandrogén hatású szer, a tesztoszteron szintet csökkenti a vérben, de én nem ezt javaslom, hanem az alaproblémádat lehet máshogy is megoldani, nemcsak ahogy képzeled... Kiskorodban kellett volna a beavatkozás, de az nem körülmetélés... meg sem látszna, még most sem, ha most végeznék el.... egyszerűen, egy csípővel bemetszik, csak a bőrészt.... ennyi... valószínű érzéstelenítenek, mert felnőtt vagy. Én magánredelésre mennék, nem síma szakrendelőbe... Krémezed egy hétig kettőig... Nem vészes, ki lehet bírni. Nem fog utólag látszódni semmi, nyugi!
2009. dec. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál, régebben, nagyon kellemetlen volt... Sajnos körülmetélés kell. Mondta az orvos. Így hát úgy döntöttem, hogy nem blankoltatom le. Az hogy valaki vallási okok miatt, vagy egészségügyi okok miatt, teljesen mindegy. De igazából a kérdés nem ez lett volna, mert tudom hogy mivel jár a műtét, én másféle kérdést tettem fel. Köszönöm
2009. dec. 31. 09:48
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!