Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Szerelmi bánat megszüntetésére...

Szerelmi bánat megszüntetésére valamilyen (akármilyen) megoldás? Sürgős. (Többi lent)

Figyelt kérdés

Voltam már szerelmes máskor is, de ebbe tényleg belehalok, nem tudom kezelni a helyzetet. 4(!) hónapja megszakított velem minden kapcsolatot, és normál esetben legalább kicsivel jobban kellene már lennem. De nem. Azóta nem tudok enni, van hogy 4-5 napig semmit sem alszom, és többször gondoltam az öngyilkosságra is. Illetve kétszer meg is próbáltam, csak béna vagyok és nem sikerült. Nélküle semmi értelmét nem látom az életemnek, és ez egyre csak rosszabb lesz. Járok pszichológushoz, nem segít. Rengeteget beszélgetek erről a barátaimmal és a családommal, nem segít. Próbálom elterelni a figyelmemet, nem segít. Próbálok randizgatni, nem segít. Állandóan rá gondolok. Már csomókban hullik a hajam a vitaminhiánytól, mert nem bírok enni, megcsúnyultam, lefogytam, kialvatlan vagyok. Ha tudtok bármit, ami segíthet, legyen az akár szerelmi kötés, akár szerelmi oldás, varázslat, vagy tökmindegy hogy mi, kérlek írjátok le!

Alapesetben normális vagyok, és nem fordulnék mágiához, de komolyan semmi sem használ. És nem bírom tovább ezt a szenvedést.



2012. dec. 29. 13:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%
En tudok egy biztos megoldast: Menj el Klutak Rozihoz. En is voltam nala es sikerult! Igaz, velem nem szakitott a parom, de tul komolyan sem gondolta a dolgot... Ez a no az egyetlen, aki valoban ert a magiahoz, mert mar sok magusnal voltam, es valtozas sosem tortent sajnos. Itt viszont erezhetoen valtozott a helyzet. A parom felhiv, valaszol az smsekre, stb. Es ez elotte nem volt igy. Egy probat meger.
2012. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kinél kötöttél vagy magad csináltad?Én is ebbe szenvedek.irj privit
2012. dec. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
#11, köszi, de róla eddig nem hallottam túl sok jót, meg hát most nincs is erre 2-300 ezer forintom.
2012. dec. 30. 22:32
 14/19 anonim ***** válasza:
52%
Igen, az teny hogy draga a Rozi, de nala valoban mukodik a dolog. Tudom, sokan rosszakat mondanak rola, leginkabb csak azert, hidd el, mert eleg sokat ker erte. De ez nala 2-3 honapig tart, egeszen addig rendszeresen kell jarnod hozza. Tehat megdolgozik a penzert, mert O adja az alapanyagokat is, gyertyak, stb. Meg ugye ejszakankent csinalja a ritualet otthon. Es ami a legjobb, hogy barmikor felhivhatod ha van vmi, meg vasarnap is! De van egy masik megoldas is ami jelentosen olcsobb: Frabato. Nala 70.000.Ft a szerelmi kotes. Nala is mukodik, de tudnod kell: Az ove kb fel evig hat. Utana ujat kell csinaltatni. A Rozi pedig kb 3 evre hat. De ugye a 3 ev alatt jo esetben mar hazassag is lesz, igy nem igazan kell ujra kotest csinalni... Szerintem gondold at Frabatot, ott reszletekben is fizethetsz...:-)
2012. dec. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Amugy azt megkerdezhetem, hogy miert lett vege? Harmadik szemely miatt? Egyaltalan tudod a szamat, cimet, stb, tehet fel tudnad venni vele a kapocsolatot ujra?
2012. dec. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Csak úgy vége lett, ez ilyen se veled, se nélküled-szitu volt, már többször is szakítottunk. Nem harmadik fél miatt, hanem mert elgurult a gyógyszere. :) Sosem mondta, hogy miért.

Persze, fel tudnám hívni, meg tudnám keresni, de nem teszem, nem akarom "zaklatni". Ha ő nem akar velem beszélni, nem is fog, hiába megyek el hozzá, hiába hívom fel.

2012. dec. 31. 00:38
 17/19 anonim ***** válasza:
75%

A szerelmi kötéseket 1x és mindenkorra el kéne felejteni!!!


1. Sírjál annyit amennyit csak tudsz. (kerüld azokat akik meg akarnak vigasztalni)

2. Dühöngj annyit amennyit csak tudsz. Üssél, vágjál (de csak valami zsákot) :)

3. Kiabálj ahogy a torkodon kifér és azt ami jön (ott ahol mások nem hallják)


Ne fojts vissza semmit. Élj át minden érzelmet ami előjön.

2013. jan. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
78%
Abszolút felejtsd el, illetve törekedj erre. 46 éves vagyok. A férjem 23 év után lépett le egy "szebb,okosabb" miatt. Hamar kiderült számára, hogy a lila köd szebbé okosabbá tette a NŐT. Azt mondta ha a szívére hallgatna, velem maradna, de az eszére hallgat. Na ezt fejtsd meg. Köv. kapcsolatom 6,5 év. Ott is lelépett a hímnemű. Ő meg azt mondta, hogy nem tud úgy szeretni, ahogy megérdemelném. Most ott tartok, hogy ezeket nem anya szülte, mert olyan bődületes nagy baromságokat beszélnek, meg hisznek, hogy az elképesztő. Egyáltalán ne bánkódj, csak ez visz előre. Nem érdemes, senki miatt. Te ezt érdemled szerinted? Nem a mosolygást? Van értelme? Keress másikat, és egyre nagyon vigyázz! Sokkal jobban szeressen ő téged, mint te őt. És ha lehet, ne szerelmesedj belé, mert utána belehalsz.Ja, és a én lelkem vérzésem mellett még a kisfiamét is ápolnom kellett. De mindenki visszakapja. Ezzel viszont nem vagy kisegítve. Lép tovább, szórakozz. Szeresd magad. Te légy az első.
2013. jan. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 requiem102 ***** válasza:
57%
A kérdésre a válaszod az lenne hogy most te valóban megtörtél vagy inkább elhagytad magad? Tudod az életben sok dolog szép és van egy csomó rossz dolog is, és te most képes lennél feladni a sok jó szép csodálatos dolgot egyetlen rossz dolog miatt??? A másik az hogy egy szerelmes tragédiához mi a fene köze van a szerelmi és egyéb féle dolgokhoz, nem értem miért kell olyan dolgokba bele menni aminek semmi haszna nem lenne és ezzel csak magadat nyírod ki kedves. A megoldást ön magadban kell keresni!! A mágiáát meg felejsd el nagyon gyorsan, mert így nem tudod megoldani a problémádat....
2013. jan. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!