Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Olyan otthonvégezhető szerelmi...

Olyan otthonvégezhető szerelmi kötés szeretnék, ami működik is. Hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 15:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Csak akkor csináld, ha a másik fél is belegyezett.
2013. jan. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A.Romanov válasza:
69%
Csak én nem értem?
2013. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
77%
Elnézést de mi az a szerelmi kötés? varráshoz hasonló dolog?
2013. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Mágia.....
2013. jan. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
9%
ha mágia akkor már most felejtsd el..
2013. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
20%
Elég undi, de hatásos. Menstruációdkor távozó vért tedd bele az elcsábítani kívánt fickó italába (ha tampont használsz megoldható).
2013. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Bino válasza:
6. Fujjj lány vagyok de soha a büdös életbe nem csinálnék ilyet ez rohadt gusztustalan!
2013. jan. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
56%
Minek adod el a lelked az ördögnek???Nem félsz hogy viszályán sûl majd el?Feketemágia.....amúgy én nem igen hiszek ilyesmiben.
2013. jan. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Ivan Iljics ***** válasza:
33%

Nincs olyan szerelmi kötés ami működik.

Első magyarázat: Mert maga a mágia nem létező dolog, csupán az emberek vágyálmainak és fantáziájának találkozásából keletkezett mese.

Második magyarázat: Ha a mágia létezik, akkor a legalapvetőbb szabály hogy tilos ártani, mert visszaüt. Két alapvető emberi jog a szabadsághoz és a boldogság kereséséhez való jog. A szerelmi kötés mind a kettőtől (de legalábbis az utóbbitól) megfoszt. Ha nem is üt vissza rád, akkor is törvénytelen.

2013. jan. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%

"Ha a mágia létezik, akkor a legalapvetőbb szabály hogy tilos ártani, mert visszaüt." - ha mindkét fél szabad akaratából beleegyezett, akkor nem gond, akkor nem árt, csak megerősít.


Ha egy 200 évvel ezelőtti embernek azt mondod, hogy kevesebb, mint egy nap alatt el lehet jutni Japánba, ő is azt mondaná, hogy ez nem létezik :)

2013. jan. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!