Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Most lehet hülyén hangzik. De...

Most lehet hülyén hangzik. De rontás van rajtam?

Figyelt kérdés

Minden akkor kezdődött, mikor elkezdtem óvodába járni. Bár akkoriban még volt néhány barátom, de ők elköltöztek.. Utána mindig én álltam a "sor végén", és mindig én voltam az, aki kiközösítve maradt.. Aztán már alig vártam a sulit. Hamar el is ment tőle a kedvem. Az osztálytársaim ütöttek, vertek, megaláztak, és még sok rossz dolgot sorolhatnék.. Aztán iskolát váltottam. Ott ugyan nem ütöttek, de ugyanúgy bántottak, lelki terrorban tartottak, kihasználtak. Aztán újra iskolát váltottam (ahova most is járok), és itt is kaptam már elég pofont (szószerint és képletesen is). Barátaim nincsenek max 1-2 az egyik a párom. De a szerelmi életem is bonyolult. Az "első szerelemem" el hagyott az akkoriban legjobb barátnőmnek hitt személyért, mert Ő könnyűvérű volt velem ellentétben. A mostani barátommal ugyan jól megvagyunk, de kedveli azt a könnyűvérű lányt, aki egyszer már keresztbe tett nekem, és nem tartom kizártnak, hogy a mostani barátomat is kiszúrta magának. Sajnos a barátom nem hajlandó elhinni róla, hogy egy szemét, de szerencsére már nincs a közelében úgy, hogy a lány kapcsolatot tudjon vele létesíteni, de próbál minket szétszedni embereken keresztül, és a barátom mindig azt mondja, hogy a megmaradt 1-2 barátom miatt vannak a veszekedések, és a valótlan pletykák, mert hogy az a lány ilyenre nem képes, és hogy túlbonyolítok mindent, meg összeesküvés elméletem van.. Ezért már a maradék tényleg igaz barátomtól is el akar választani. Ez rontás? Vagy talán a szüleimtől "örököltem" egyfajta átkot? És mit tehetnék, hogy változtassak ezen?


UI.: Pozitív gondolkodásmóddal sem értem el semmit, mert mikor új suliba kerültem, úgy álltam hozzá: "De jóó végre lesznek barátaim", és erre durr kaptam újra a pofonokat.



2013. jan. 2. 11:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Hany eves vagy?
2013. jan. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Ja és a családban is minden elég ramaty, a szüleim veszekednek egymással, miközben apám nagyon beteg, és 8 éves koromban sok szerettemet elveszítettem, és azóta is borsódzik a hátam a temetésektől..
2013. jan. 2. 12:01
 3/22 A kérdező kommentje:
17
2013. jan. 2. 12:03
 4/22 anonim ***** válasza:
Mikor születtél pontosan? Év, hónap, nap kellene, hogy meg tudjam nézni, kronobiológiai szempontból milyen személyiségjegyeid vannak.
2013. jan. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
(pontosabban csak leszek 17) 1996.07.07
2013. jan. 2. 13:16
 6/22 anonim ***** válasza:

Megnéztelek, nem vagy önfeláldozó típus, pedig arra tippeltem volna. Nekem is hasonlóak voltak a családi körülmények is + a suliban és később a munkahelyen sem fogadtak be igazán.


Valami olyasmi lehet a személyiségedben, amit a többiek valamiért nem fogadnak el, ezen kellene gondolkoznod, hogy mi lehet ez.

2013. jan. 2. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. De már nagyon sokszor gondolkodtam rajta, hogy mit utálhatnak ennyire bennem, amikor többnyire nem is nagyon szólalok meg, még csak nem is vagyok hisztis.. Nem tudnék valamit tenni ez ellen? Pl. pszichológus segít? Vagy már nem tudom.. :/ Hogy jöhetnék rá mi a bajuk?..
2013. jan. 2. 13:29
 8/22 anonim ***** válasza:
Önbeteljesítő jóslatok + korábbi negatív minták
2013. jan. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm.. Az előző válaszolótól még azt szeretném kérdezni.. Milyen kronobiológiai típus vagyok?
2013. jan. 2. 13:43
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az a bajuk veled,hogy irigyek valamire,vagy nem értenek,vagy ki tudja.Nem biztos,hogy benned van a hiba.Engem is azért utáltak mindenhol,mert okosabb vagyok,mint ők.És szerény is.
2013. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!