Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Most lehet hülyén hangzik. De...

Most lehet hülyén hangzik. De rontás van rajtam?

Figyelt kérdés

Minden akkor kezdődött, mikor elkezdtem óvodába járni. Bár akkoriban még volt néhány barátom, de ők elköltöztek.. Utána mindig én álltam a "sor végén", és mindig én voltam az, aki kiközösítve maradt.. Aztán már alig vártam a sulit. Hamar el is ment tőle a kedvem. Az osztálytársaim ütöttek, vertek, megaláztak, és még sok rossz dolgot sorolhatnék.. Aztán iskolát váltottam. Ott ugyan nem ütöttek, de ugyanúgy bántottak, lelki terrorban tartottak, kihasználtak. Aztán újra iskolát váltottam (ahova most is járok), és itt is kaptam már elég pofont (szószerint és képletesen is). Barátaim nincsenek max 1-2 az egyik a párom. De a szerelmi életem is bonyolult. Az "első szerelemem" el hagyott az akkoriban legjobb barátnőmnek hitt személyért, mert Ő könnyűvérű volt velem ellentétben. A mostani barátommal ugyan jól megvagyunk, de kedveli azt a könnyűvérű lányt, aki egyszer már keresztbe tett nekem, és nem tartom kizártnak, hogy a mostani barátomat is kiszúrta magának. Sajnos a barátom nem hajlandó elhinni róla, hogy egy szemét, de szerencsére már nincs a közelében úgy, hogy a lány kapcsolatot tudjon vele létesíteni, de próbál minket szétszedni embereken keresztül, és a barátom mindig azt mondja, hogy a megmaradt 1-2 barátom miatt vannak a veszekedések, és a valótlan pletykák, mert hogy az a lány ilyenre nem képes, és hogy túlbonyolítok mindent, meg összeesküvés elméletem van.. Ezért már a maradék tényleg igaz barátomtól is el akar választani. Ez rontás? Vagy talán a szüleimtől "örököltem" egyfajta átkot? És mit tehetnék, hogy változtassak ezen?


UI.: Pozitív gondolkodásmóddal sem értem el semmit, mert mikor új suliba kerültem, úgy álltam hozzá: "De jóó végre lesznek barátaim", és erre durr kaptam újra a pofonokat.



2013. jan. 2. 11:53
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Rontás nem létezik, próbálj meg eszerint gondolkodni.

"Hát kösz de az nekem nem segít..." - akkor más se fog.

2013. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 David82 ***** válasza:
100%
Én arra gondoltam, hogy lehet azért bántottak mindenütt, mert nem vagy elég szókimondó, vagy agresszív típus. Óvodában, és általános iskolában engem is sokat piszkáltak, de aztán ahogy fizikailag meg pszichésen megerősödtem, ma már szinte sok helyen előre köszönnek. Szerintem próbálj meg valami dominanciát szerezni magadnak (ezt általában nagy bátorsággal lehet) hogy a többiek ne lenézzenek, hanem tiszteljenek téged.
2013. jan. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ezt akartam írni, mint az előző. Vívd ki magadnak a tiszteletet. Ne hagyd, hogy kihasználjanak, bántsanak, megszóljanak. Ha pofozkodni akarnak, mutasd meg, hogy nem vagy gyenge, állj ki magadért, védd meg magad, ha beszólnak, szólj vissza, ne légy ilyen kis tutyimutyi, visszahúzódó ember. Mert abból, hogy te álltál a sor végén, nem volt barátod, nem kezdeményeztél, arra következtetek, hogy ilyen vagy. Az is elég, ha lelkileg vagy erős, az erőseket nem bántják, mindig csak a gyengéket. Mutasd meg, hogy te is tudsz határozott és kemény lenni. Ha kell légy agresszívabb. Ne mutasd a gyengeségeidet, és ismerkedj, barátkozz. A határozatlan és gyenge emberek nem maradnak talpon.
2013. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 homo ludensz ***** válasza:
Ugye azt te sem hiszed hogy a szomszéd tehenének azért apadt el a teje mert a Mári néni ránézett. Ebből indulj ki mikor rontásra és egyéb fogalmakra /átok/ gondolsz. Az életünk teli van kihívásokkal és ezen kesereghetünk viszont senki nem oldhatja meg helyettünk. Légy rá büszke ha nem átlagemberként kezelnek mert te egyéniség vagy s nem tucatember. Elvegyülve a langyos szürke tömegben nem valami felemelő érzés.
2013. jan. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

..De utolsó előtti: Az a baj, hogy igazából nem tudom hogy kivívni a tiszteletet.. Ha bármit visszaszóltam mindig kiröhögtek, ha visszaütöttem akkor általánosban a tanárnőhöz futottak, hogy én mekkora szemét vagyok mert bántom őket, (persze mikor én mondtam a tanárnak senki nem hitte el), most így középben pedig vagy feljelentéssel fenyegetőztek, vagy pedig rám küldtek kb 20 embert. Egyszerűen semmi nincsen amitől másként tekintenének rám.

Utolsó: Vannak olyan helyzetek amikor tényleg nagyon jó, és felemelő érzés amikor tudom, hogy "más" vagyok és mennyire kitűnök a tömegből.. Sőt sok szituációban még a hasznomra is szokott válni, de félek a jövőtől, mert most okéé iskolaváltás mennyibe telik.. De munkahelyen ezt már nem játszhatom el, mert akkor az életemről lesz szó, és ha valahonnan elmegyek, sose lehet tudni mennyi időbe telik mire találok másikat, már ha találok.... De nagyon köszönöm mindenkinek a válaszát, és neked kedves utolsó, hogy próbáltál rávilágítani a dolgok pozitív oldalára.:)

2013. jan. 3. 21:04
 16/22 anonim ***** válasza:

Ez nem rontás. Kis gyerekkorodban történt veled valami amit nem tudtál érzelmileg feldolgozni és azóta is az akkor elfolytott érzelmek feldolgozásához szükséges (hasonló) események történnek veled.

Érdeklődj utána az érzelmi terápiás technikáknak válassz ki egy jót és meg fog oldódni az életed!

2013. jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:

lany letedre vernek???

ez nem helyes, szolnod kene valakinek.

amugy ajanlanek egy terapeutat is.


Ja, ami pedig az onismeretet illeti, kerdezd meg a barataidat eloszor, vagy/es azokat is, akikkel joban vagy, hogy hogyan latnak teged. Igy rajohetsz, mi lehet a baj es min kell valtoztatni. Ne azt kerdezd, hogy miert utal mindenki, hanem egyszeru kerdeseket, pl.

- milyen embernek laszt engem?

- mik a jo tulajdonsagaim?

-mik a rossz tulajdonsagaim?

- mi az, amin valtoztatnal rajtam?


Ezeket egy kivulallo nem fogja neked megmondani. Masreszrol pedig, aki szapul teged, az valamit mond kozben. Miket mondanak? Mikkel zaklatnak?

Nekem volt egyiskolatarsam, akit azert zaklattak, mert szagos volt es ezt a kornyezeteben elok nem toleraltak. Csak eppen senkinek nem volt ver a pucajaban megmondani neki a baratai kozott, hogy naponta jo lenne mtisztalkodni es fogat mosni. Amugy normalis, jo gyerek volt

2013. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Sokszor a szegénység az oka mindennek.
2013. jan. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Javaslom neked (is) E.Tolle: A most hatalma c. könyvet. Nekem bejött. Sok sikert és csak kitartás. Hidd el, rajtad múlik, ez nem tart örökké. Sok könyv foglalkozik az önismerettel, önmagad erősítésével. Sikerülni fog!!!
2013. jan. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Az emberek az olyan egyéniségeket kedvelik, akikben látnak valami kiválót, valamit ami miatt felnéznek rá, vagy az olyanokat akik tudnak adni olyasmit ami a másiknak nincs, de szüksége van rá. Ne tárgyi, fizikai dolgokra gondolj.


Az ilyen dolgok fejben dőlnek el.

2013. febr. 5. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!